Eva T.
14 września 2023 o 10:13

U mnie dzisiaj o 8.00 rano tylko 12° C. Brr, to juz prawie zima :)) Chociaz foto cieple :)

zgłoś

Jaga
14 września 2023 o 14:09

Hej Evo:) To fotka z wczoraj kiedy było ok 30 i piękny wstęp do jesieni, której kolory w słońcu są, także mimo chłodu, wyjątkowo ciepłe. Dziś już słońca prawie wcale, a temperatura znośna, ok 20 stopni.

zgłoś

sam53
16 września 2023 o 11:38

rano było tylko 6C... czyżby jesień :))

zgłoś

Jaga
18 września 2023 o 15:36

Kalendarzowo jest blisko, chociaż u mnie nie było jeszcze tak zimnego poranka. Noce wciąż ciepłe jak na połowę września :)

zgłoś

jeśli tylko
15 września 2023 o 05:35

Starsi Panowie śpiewali..

zgłoś

Jaga
15 września 2023 o 21:24

Starsi panowie dwaj :)

zgłoś

sam53
19 września 2023 o 20:46

"już nie to zdrowie... " :)))

zgłoś

Jaga
19 września 2023 o 21:39

"Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj. Już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj" :)))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się