deRuda
19 lutego 2013 o 10:52

dobre to!! :)

zgłoś

pizzaboy
19 lutego 2013 o 10:56

A pewnie że dobre, zwłaszcza że w kadrze uchwycone zupełnie nie zamierzenie miejsce w którym można kupić pyszne gołąbki ;)

zgłoś

deRuda
19 lutego 2013 o 10:57

o rany, to nieźle, czyli to jakieś duchy ;))

zgłoś

pizzaboy
19 lutego 2013 o 10:59

Taka gołębia dusza ;)

zgłoś

Jerzy Woliński
19 lutego 2013 o 10:59

superancko to wyszło:-)))

zgłoś

pizzaboy
19 lutego 2013 o 11:01

Dzięki Jerzy ;)))

zgłoś

Hania
19 lutego 2013 o 11:08

ja też w oczekiwaniu...

zgłoś

pizzaboy
19 lutego 2013 o 11:10

Gruchaj tak dalej Gołąbeczko ;))) Wiosna wnet ;)))

zgłoś

Hania
19 lutego 2013 o 11:12

dzięki Tomuś za pachnącą wiosną pocztówkę ;)

zgłoś

pizzaboy
19 lutego 2013 o 11:15

Bardzo proszę, też lubię pomajtać ;)))

zgłoś

alt art
19 lutego 2013 o 11:30

najwyższa pora otworzyć oko..

zgłoś

pizzaboy
19 lutego 2013 o 11:50

Zacznij od prawego ;)

zgłoś

alt art
19 lutego 2013 o 12:00

nie będę się męczył; dopiero anioł pański..

zgłoś

pizzaboy
19 lutego 2013 o 12:02

wyczekał południa ;)))

zgłoś

.
19 lutego 2013 o 14:32

czas najwyższy :)

zgłoś

Jaga
24 lutego 2013 o 17:59

czarne ulatuje, zielone już czuje ;))

zgłoś

Florian Konrad
24 lutego 2013 o 20:58

ten drugi jest jak duch! :)))

zgłoś

pizzaboy
24 lutego 2013 o 22:18

uduchowione zdjęcie ;)

zgłoś

LUCJA
2 marca 2013 o 23:00

jakie to śliczne! aż porywa do życia...

zgłoś

piórko
18 marca 2013 o 10:58

Optymistycznie :))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się