19 lutego 2013
pocztówkapoetycka
wyczekiwanie
dobre to!! :)
zgłoś
A pewnie że dobre, zwłaszcza że w kadrze uchwycone zupełnie nie zamierzenie miejsce w którym można kupić pyszne gołąbki ;)
o rany, to nieźle, czyli to jakieś duchy ;))
Taka gołębia dusza ;)
superancko to wyszło:-)))
Dzięki Jerzy ;)))
ja też w oczekiwaniu...
Gruchaj tak dalej Gołąbeczko ;))) Wiosna wnet ;)))
dzięki Tomuś za pachnącą wiosną pocztówkę ;)
Bardzo proszę, też lubię pomajtać ;)))
najwyższa pora otworzyć oko..
Zacznij od prawego ;)
nie będę się męczył; dopiero anioł pański..
wyczekał południa ;)))
czas najwyższy :)
czarne ulatuje, zielone już czuje ;))
ten drugi jest jak duch! :)))
uduchowione zdjęcie ;)
jakie to śliczne! aż porywa do życia...
Optymistycznie :))
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
dobre to!! :)
zgłoś
A pewnie że dobre, zwłaszcza że w kadrze uchwycone zupełnie nie zamierzenie miejsce w którym można kupić pyszne gołąbki ;)
zgłoś
o rany, to nieźle, czyli to jakieś duchy ;))
zgłoś
Taka gołębia dusza ;)
zgłoś
superancko to wyszło:-)))
zgłoś
Dzięki Jerzy ;)))
zgłoś
ja też w oczekiwaniu...
zgłoś
Gruchaj tak dalej Gołąbeczko ;))) Wiosna wnet ;)))
zgłoś
dzięki Tomuś za pachnącą wiosną pocztówkę ;)
zgłoś
Bardzo proszę, też lubię pomajtać ;)))
zgłoś
najwyższa pora otworzyć oko..
zgłoś
Zacznij od prawego ;)
zgłoś
nie będę się męczył; dopiero anioł pański..
zgłoś
wyczekał południa ;)))
zgłoś
czas najwyższy :)
zgłoś
czarne ulatuje, zielone już czuje ;))
zgłoś
ten drugi jest jak duch! :)))
zgłoś
uduchowione zdjęcie ;)
zgłoś
jakie to śliczne! aż porywa do życia...
zgłoś
Optymistycznie :))
zgłoś