19 february 2013

postcards

pizzaboy
pizzaboy

deRuda
19 february 2013 at 10:52

dobre to!! :)

report

pizzaboy
19 february 2013 at 10:56

A pewnie że dobre, zwłaszcza że w kadrze uchwycone zupełnie nie zamierzenie miejsce w którym można kupić pyszne gołąbki ;)

report

deRuda
19 february 2013 at 10:57

o rany, to nieźle, czyli to jakieś duchy ;))

report

pizzaboy
19 february 2013 at 10:59

Taka gołębia dusza ;)

report

Jerzy Woliński
19 february 2013 at 10:59

superancko to wyszło:-)))

report

pizzaboy
19 february 2013 at 11:01

Dzięki Jerzy ;)))

report

Hania
19 february 2013 at 11:08

ja też w oczekiwaniu...

report

pizzaboy
19 february 2013 at 11:10

Gruchaj tak dalej Gołąbeczko ;))) Wiosna wnet ;)))

report

Hania
19 february 2013 at 11:12

dzięki Tomuś za pachnącą wiosną pocztówkę ;)

report

pizzaboy
19 february 2013 at 11:15

Bardzo proszę, też lubię pomajtać ;)))

report

alt art
19 february 2013 at 11:30

najwyższa pora otworzyć oko..

report

pizzaboy
19 february 2013 at 11:50

Zacznij od prawego ;)

report

alt art
19 february 2013 at 12:00

nie będę się męczył; dopiero anioł pański..

report

pizzaboy
19 february 2013 at 12:02

wyczekał południa ;)))

report

.
19 february 2013 at 14:32

czas najwyższy :)

report

Jaga
24 february 2013 at 17:59

czarne ulatuje, zielone już czuje ;))

report

Florian Konrad
24 february 2013 at 20:58

ten drugi jest jak duch! :)))

report

pizzaboy
24 february 2013 at 22:18

uduchowione zdjęcie ;)

report

LUCJA
2 march 2013 at 23:00

jakie to śliczne! aż porywa do życia...

report

piórko
18 march 2013 at 10:58

Optymistycznie :))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register