19 february 2013
postcards
wyczekiwanie
dobre to!! :)
report
A pewnie że dobre, zwłaszcza że w kadrze uchwycone zupełnie nie zamierzenie miejsce w którym można kupić pyszne gołąbki ;)
o rany, to nieźle, czyli to jakieś duchy ;))
Taka gołębia dusza ;)
superancko to wyszło:-)))
Dzięki Jerzy ;)))
ja też w oczekiwaniu...
Gruchaj tak dalej Gołąbeczko ;))) Wiosna wnet ;)))
dzięki Tomuś za pachnącą wiosną pocztówkę ;)
Bardzo proszę, też lubię pomajtać ;)))
najwyższa pora otworzyć oko..
Zacznij od prawego ;)
nie będę się męczył; dopiero anioł pański..
wyczekał południa ;)))
czas najwyższy :)
czarne ulatuje, zielone już czuje ;))
ten drugi jest jak duch! :)))
uduchowione zdjęcie ;)
jakie to śliczne! aż porywa do życia...
Optymistycznie :))
You have to be logged in to use this feature. please Register
dobre to!! :)
report
A pewnie że dobre, zwłaszcza że w kadrze uchwycone zupełnie nie zamierzenie miejsce w którym można kupić pyszne gołąbki ;)
report
o rany, to nieźle, czyli to jakieś duchy ;))
report
Taka gołębia dusza ;)
report
superancko to wyszło:-)))
report
Dzięki Jerzy ;)))
report
ja też w oczekiwaniu...
report
Gruchaj tak dalej Gołąbeczko ;))) Wiosna wnet ;)))
report
dzięki Tomuś za pachnącą wiosną pocztówkę ;)
report
Bardzo proszę, też lubię pomajtać ;)))
report
najwyższa pora otworzyć oko..
report
Zacznij od prawego ;)
report
nie będę się męczył; dopiero anioł pański..
report
wyczekał południa ;)))
report
czas najwyższy :)
report
czarne ulatuje, zielone już czuje ;))
report
ten drugi jest jak duch! :)))
report
uduchowione zdjęcie ;)
report
jakie to śliczne! aż porywa do życia...
report
Optymistycznie :))
report