27 march 2014

poetry

Wieśniak M
Wieśniak M

w mini

noc - słońce świeci pod spódnice
ćmią uliczne latarnie -  księżyce
oddając ciepło całą resztką  sił
szukają wokól po omacku
bylebyś był
gdzieś był?
 

ApisTaur
27 march 2014 at 08:56

wiele księżyców / jak napisano / pod którym trzebaby stanąć ?//:-)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 09:04

czy aby nie archaizm to aby- trzebaby (dawniej ) dziś trzy baby :)))

report

ApisTaur
27 march 2014 at 09:11

masz rację /gdzieś wcięło mi spację / ale bym chyba nie dał rady / tak na trzy baby //:-)

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 07:25

Człek chodzi na dwóch nogach/ do jazdy potrzebuje podparcia na cztery/ a przecież jeszcze piąte w zapasie!-do cholery!:)))

report

Hania
27 march 2014 at 09:01

To chyba jakiś sen w mini:)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 09:05

zawsze mam zagwozdkę/ czy nie śnie/ i wtedy szczypię się w kostkę :)))

report

Hania
27 march 2014 at 09:06

:)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 09:07

:))

report

.
27 march 2014 at 09:06

jak mniemam ławka była pusta :)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 09:07

ławki bywają jeszcze rezerwowych ;)))

report

jeśli tylko
27 march 2014 at 09:07

mini spałeś? poduszeczka za krótka? :))

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 09:08

ech, wcale nie mam poduszeczki, tylko jakieś...coś:))

report

jeśli tylko
27 march 2014 at 09:24

to stąd to mini :))

report

jeśli tylko
27 march 2014 at 11:38

No to podpinam :)) (a wiesz, że to można wydrukować na poduszce? ;)))))))))))

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 17:26

Dziękuję:))- już widziałem, bardzo koherentne:)))))

report

jeśli tylko
27 march 2014 at 21:43

eee, czy to tak, jak grecki profil? ;)))))))))))))))))))))

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 21:51

Grecy to ostatnio raczej nie profilem skierowani:))))

report

e.
27 march 2014 at 09:32

w grudniowych dzieciach wciąż tli się wspomnienie wiosny... :)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 20:40

:))- zgadza się przecież i ja grudniowy:))

report

e.
29 march 2014 at 17:28

:) no wiem, przecież :))

report

Wieśniak M
31 march 2014 at 21:29

:))) no wiem że wiesz:)) no żesz:))))

report

Aśćka
27 march 2014 at 10:05

ćmi mi minimalnie :)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 20:40

mała forma czasem cieszy:))))

report

Aśćka
27 march 2014 at 22:47

O to glownie mala forma!

report

Eva T.
27 march 2014 at 11:10

"gdzieś był?" ;)))

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 21:40

tak, taka gra słów Evo:)))

report

issa
27 march 2014 at 11:14

heh. jak envy zajmuje się nieraz mikrochirurgią foto-graficzną, tak Tobie czasami zdarzają się karkołomnie mikrochirurgiczne teksty: wydają się igraszką, i zarazem niespokojnym pytaniem o to, czy rzeczywiście o niej są. ot, świat staje na głowie bezceremonialnie - concors discordia vel discors concordia ;)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 21:46

:)) karkołomne:)))- no tak rzeczywiście, wsród błahostek życie człowiecze. A gdzie jeden dostrzeże drzewo drugi skupi się na cieniu...albo jakoś tak:))- Dzięki issa:)))- dobrości!:)))

report

issa
27 march 2014 at 22:46

:d Ty wiesz, jaki to niebezpieczny tekst-kameleon, kiedy się go przekłada, dosłownie, jak najwierniej, na obrazy? Bardzo było zabawnie, kiedy to robiłam. i Tobie, i Tobie dobrości :)

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 07:21

mam swoje ulubione miejsca grzybowe, w lesie, na Mazurach. \miejsca pamiętające świetne zbiory. Wracam do nich po latach ilekroć jestem w pobliżu, licząc na powtórkę. I często się udaje. :))) Podobnie mam z wierszami, tekstem. Lubię kiedy słowa mienią się w czytelniku. Odkrywają w znajomych słowach nowe myśli:))Kiedy piszesz o karkołomności- pewnym ryzyku odczytania być może nie pomyśli autora, to uważam że taka karkołomność jest jak najbardziej dopuszczalną dla mnie. Nie piszę bezrefleksyjnie. Staram się dostrzec pułapki. Czasem jednak ich nie dostrzegę. A czytelnik wychwyci. Jeśli podzieli się ze mną, to mam całkowicie nowy wiersz:)) Mój a jakby nie mój. :))) Miłego dnia Isso :)))

report

issa
28 march 2014 at 13:21

że tak podmucham na zimne: myślałam o ryzyku spoza błędów i zaułków :) wściekle logiczne to żyjątko w mini ;d rzekłabym, że w sam raz do ćwiczeń z akrobatyki zdarzeń plastyczno-lirycznych

report

issa
28 march 2014 at 13:31

aaa... i ten, no...co to ja chciała... i zapomniała... a! miłego i Tobie, i Tobie :)

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 20:12

hmmm, a ja lubię myśleć że wcale nie zapominasz, a zostawiasz jedynie na szczęśliwy finał:)))- dzięki:)))

report

issa
29 march 2014 at 09:56

tak powiadasz. okej. to i ja spróbuję tak pomyśleć :)

report

Wieśniak M
31 march 2014 at 21:22

:))

report

Jerzy Woliński
27 march 2014 at 12:15

czemu noce takie krótkie :)

report

Wieśniak M
27 march 2014 at 20:45

słaba strona wiosny;)))

report

Jaga
27 march 2014 at 22:32

"gdzieś był, bylebyś był"...

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 09:31

tujajem:)))

report

Teresa Tomys
28 march 2014 at 07:26

fajne

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 09:31

Dzięki Teresko :))

report

mua
28 march 2014 at 08:39

eeee to mini mini już czytałem ;)) to tylko o tych co " podlatarnią " ?? czy tak ogólnie ? ;))

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 09:32

Z założenia jest do wielokrotnego czytania :)))- hej mua :))

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 20:35

dajesz rybko bardzo dobry przykład:))))

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 20:39

To ja poczuję się z Wielkiej Litery:)))

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
28 march 2014 at 09:40

"w mini noc - słońce świeci pod spódnice , pozwól Wiesiu, że się tym fragmentem zachwycę :)

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 09:43

:))) dziękuję bosonóżko :)))- pozwól że polecę podpięcie do mini :)))

report

piórko
28 march 2014 at 13:39

W mini stukoczą obcasami i szepczą ja z tobą ja z wami. :))

report

Wieśniak M
28 march 2014 at 20:13

:))))- dziękuję piórko:)))

report

Drwal
28 march 2014 at 20:53

podspódnicowy delikatny cieniu / w marzeniu sennym tiulowym / ukrywany pod sklepieniem fałd / przed słońca okiem brązowym / bielą nieopalony alabastrowy mat

report

Wieśniak M
31 march 2014 at 21:23

o masz:)) dzięki Drwalu:))))

report

zuzanna809
29 march 2014 at 02:29

:)))

report

Wieśniak M
31 march 2014 at 21:24

:))))

report

xyz
29 march 2014 at 17:53

a dla mnie to po prostu: piękny wiersz ;)

report

Wieśniak M
31 march 2014 at 21:26

:))) Zoi:)))- dzięki bo i... na Rezeba!- mnie się też podoba:))))

report

Ananke
31 march 2014 at 20:38

;))

report

Wieśniak M
31 march 2014 at 21:27

;))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register