15 march 2012

Wydaliśmy się!!!

dzisiaj z drukarni odebrałam tomik, nad którym pracowaliśmy wspólnie z Leszkiem. Jest naszym małym, amatorskim dziełem.
Jeżeli jeszcze ktoś o tym nie wie, to my jesteśmy bliźnięta dwujajowe:))))D

jeżeli ktoś ma ochotę na ciasteczka z fotograficznym lukrem, proszę przysyłać mejle na: galica56@wp.pl

pierwsze śliwki robaczywki, jak to się mówi, a nakład najmniejszy z możliwych:)


number of comments: 72 | rating: 0 |  more 

Istar,  

ale niespodzianka :)

report |

gabrysia cabaj,  

jeden jest z dedykacją dla Cię, Marzenko:)))

report |

Istar,  

:* doczekać się nie mogę :))

report |

Wieśniak M,  

:)))- no proszę:))- a tak trzymaliście w tajemnicy,:), chyba że coś mnie ominęło:))))

report |

gabrysia cabaj,  

pewnie nas nie śledziłeś, Wieś:))))

report |

Wieśniak M,  

no gdzieżbym śmiał:)))- czaęsto czytam wiersze rzadko komentarze, :))- a waszą współpracę widač na pocztówkach:))))

report |

Leszek Lisiecki,  

No i tak zostało - wiersze Gabrysi a ja tylko zilustrowałem i zebrałem w jakąś całość :))

report |

Leszek Lisiecki,  

Co prawda jeszcze go nie widziałem ale musi być fajny skoro w Gabrysi tyle entuzjazmu :)) A trudno było wyśledzić bo do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy kiedy to będzie wydane :)) Dłuuugo to trwało :))

report |

...,  

wszystkiego najlepszego młodej parze na nowej drodze życzę ;))) gratuluję :)))

report |

Leszek Lisiecki,  

Dziękuję za tą młodą parę - to jest dowód, że można coś razem zrobić nie widząc się "na żywo" :))

report |

...,  

to muszę to zobaczyć ;))

report |

gabrysia cabaj,  

wydrukowane, Leszku, wydrukowane:)))

report |

Leszek Lisiecki,  

Zgadza się - wydrukowane. Ale w wydawnictwie :))

report |

Magdala,  

gratuluję, to fantastycznie trzymać swoje dziełko w łapce :)) pozdrwiam serdecznie.

report |

gabrysia cabaj,  

moja mama już przekroczyła osiemdziesiątkę, Magdalo, tak trochę więc, dla Niej, by miała jakąś pociechę:)

report |

Magdala,  

ja już nie zdążyłam :))) również dla Niej - dla babci Marianny. pozdrawiam serdecznie!

report |

agnieszka_n,  

GRATULACJE!

report |

gabrysia cabaj,  

w jednym z tekstów wykorzystałam, Twój cytat, Agnieszko, o papierowych łódkach, ale zaznaczyłam imieniem i nazwiskiem:)

report |

Szel,  

wiadomo Gabrysiu ze gratuluje wam obojgu tomiku !! i to mi sie wlasnie najbardziej podoba ze ludzie tu potrafia wspolpracowac, pwostaja z tego pocztowki, wiersze, tomiki, piosenki....ale wiesz juz ze bardzo chce was u siebie z autografami miec _serdecznosci:)))

report |

Szel,  

dziekuje Gabrysiu:))))))))))))) mam, trzymam blyszczaca okladke druk jest czytelny czego nie zapowiadala fotka Lesia...tylko dedykacji nie umiem w jednym miejscu rozszyfrowac:(

report |

gabrysia cabaj,  

piszę jak kura pazurem, dlatego palę wszystkie brudnopisy, Krysiu:))) a może chciałam coś więcej powiedzieć, Muszelko....uśmiechnij się do mnie, co i ja niniejszym czynię:)*

report |

Szel,  

o to mi wlasnie chodzilo:) probowalam to Izie odczytac przez tel, ale nie bardzo wiedzialam co tam stoi....czy muszka, czy malutka , czy tez moze muszelka:)*cala reszta przemila i poza tym ciekawy charakter pisma

report |

gabrysia cabaj,  

żałuję, że Bosmanna zapomniałam Tobie dedykować, ale chyba wiesz...;)

report |

Bogna Kurpiel,  

Znam to uczucie, już trochę mięło czasu ale pamiętam tą radość jakby to było wczoraj:))) Gratulacje:)))

report |

Darek i Mania,  

jak zwykle skromny ten nasz Leszek i jaki uczynny - a tak sobie wcześniej myślałem , że macie tyle pocztówek i warto by coś wydać - ja cieszyłem się tutaj a teraz niech cieszą się ci co będą czytać tomik - ha a niedawno jeszcze ktoś nie widział sensu w pocztówkach :)) wiersze czyta się z przyjemnością patrząc na zdjęcie wersy nabierają kolorów - gratuluję i czekam na więcej :)

report |

Leszek Lisiecki,  

Darku - gwoli wyjaśnienia - nie jest to zbiór tzw. pocztówek które są na trumlu tylko trochę inna forma opracowania tomiku i w innej konwencji...

report |

Darek i Mania,  

no to jestem bardzo ciekawy co tam spłodziliście :)

report |

Kajus,  

gratulacje :)))

report |

milena,  

cieszę się z Wami; radość uskrzydla, dziękuję i pozdrawiam :)))

report |

Marzycielka,  

gratuluję ;)

report |

gabrysia cabaj,  

tomik zawiera 50 tekstów, 50 fotografik - jest co poczytać i obejrzeć. Tytuł: Przenikanie. Autorzy: Gabriela Lilianna Cabaj i Leszek Lisiecki - dziękuję Wam bardzo za powyższe życzliwe słowa - pozdrawiam serdecznie:)*

report |

laura bran,  

no i się wydało... ;)) gratulacje dla wydanych :)) u kogo można zamówić?

report |

Leszek Lisiecki,  

Dzięki Lauro :)) W zasadzie "dystrybucją" zajmuje się Gabrysia ale myślę, że jeśli technicznie to omówimy - ja w kwietniu będę w W-wie :)) Ale - żeby wszystko było w "jednym ręku" - piszcie do niej :))

report |

Jarosław Trześniewski,  

Gratuluję Gabrysiu i Leszku:)) Brawo!!!

report |

Ania Ostrowska,  

Również gratuluję serdecznie :)

report |

Miladora,  

Serdeczne gratulacje, Gabrysiu i Leszku. :))) Bardzo, bardzo się cieszę i proponuję wymianę, jeżeli tylko nic nie macie przeciwko temu. Oczywiście z dedykacją Was obojga za moją. ;) Serdeczne buziaki i to podwójne. :)

report |

Miladora,  

Aha - a gdybyście tak zrobili zdjęcie tomiku i opublikowali je w galerii, żebyśmy mogli zobaczyć? :)

report |

Leszek Lisiecki,  

Jak tylko dotrze do mnie tomik to na pewno tak zrobię jak proponujesz :))) A wymiana - super sprawa - jak to drzewiej bywało :)))

report |

gabrysia cabaj,  

oj, jak Was dużo tutaj - cieszę się, bardzo, aż nie wiem, co powiedzieć? dziękuję za zainteresowanie wszystkim i każdemu z osobna - wzruszyłam się... fotografie są lekko postarzałe dzięki specyficznej barwie papieru...proszę o adresy na pocztę moją lub Leszka (jak kto woli:))

report |

kamyczek (Chinita),  

I ja gratuluję!

report |

RENATA,  

no Gabrysiu milo mi to przeczytać że akurat Ty i Leszek wydaliście wspólnie moje gratujacje dla obojga

report |

Voyteq (Adalbertus) Hieronymus von Borkovsky,  

Gabrysiu, bardzo się cieszę...! Gratuluję najserdeczniej...!

report |

sisey,  

Gdzie tu, gdzie, auu taboret?! Zapala się świat łoooooooo, ale książek i wszystkie jednakowe. To pewnie mieszkanie kogoś bardzo roztrzepanego? Bardzo zapobiegliwie, bardzo. Się cieszę, że w zalewie tandety, coś błyska. Szczere gratulacje WAM. Ukłony.

report |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Gratuluję.. jestem z Was dumna blizniaczki - cmok...czułam że coś się z tego wykluje. Oczywiście zamawiam tomik - reszta na @.

report |

Bazyliszek,  

wlasnie widze go trzecim okiem i czytam Twoje teksty ogladajac zdjecia Leszka, gratulacje:)))))

report |

Ame,  

Brawa dla Ciebie i Leszka... ;-)))*

report |

gabrysia cabaj,  

dzisiaj pierwszy egzemplarz dostała moja mama - mam mieszane uczucia, kochani - pozdrawiam Was wszystkich, tutaj przybyłych, którzy podajecie przyjazne dłonie - dziękuję

report |

hossa,  

o:) fajnie:)

report |

bosonoga,  

Późno, bo późno ale i ja szczerze gratuluję! Pierwszy tomik jest zawsze najmilszy dla autorów :-)

report |

gabrysia cabaj,  

nie podchodzę bardzo emocjonalnie do tego, co piszę, G - raczej chciałam ocalić od zapomnienia kilka tekstów, kilka obrazów naszego czasu - dziękuję za słowa życzliwe*

report |

Withkacy,  

No to odłóż, dla mnie jeden tomik. Kiedyś odbiorę jak zawitam do Polski. :)

report |

issa,  

dla mnie też proszę odłożyć jeden tomik, jeśli to możliwe. tyle że odbiorę go za jakiś czas. niebawem wyjeżdżam na dłużej, termin dopiero się ustala, ale jest bliski, więc nie wiem, czy przesyłka zdążyłaby mnie zastać. dobrego

report |

gabrysia cabaj,  

ok, isso, With**

report |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Wstyd się przyznac, ale dopiero dzisiaj po raz pierwszy trzymałam ten Tomik w rękach( tak dziwnie wyszło - leżał i czekał na mnie).. Jest cudowny - jeszcze raz Gratuluję" blizniakom "-DZIĘKUJĘ -cmok.

report |

gabrysia cabaj,  

tomiki tak już mają, Aniu, że cichutko leżą, czekając na otwarcie - pozdrawiam Cię serdecznie i miłego dnia;)*

report |

laura bran,  

mam :) Nike, Ptaki, czy Kwiaty idealne zachwycają, uwielbiam taką retorykę. przezabawny Poemat szaro-zielony. refleksyjne zdjęcia. dziękuję i gratulacje dla "bliźniaków" ;))

report |

gabrysia cabaj,  

to ja dziękuję, lauro bran - czymże jest autor bez odbiorcy...hmm...serdeczności*

report |

filo,  

Gratulacje :)

report |

gabrysia cabaj,  

jeżeli teksty, fotografie, filo, pomagają zachować w pamięci czas, to tylko można się cieszyć i dziękować:))

report |

filo,  

cieszę się Waszym szczęściem :) Tak sobie pomyślałam nad tym co napisałaś - chyba los bardzo szczególnie nie chce abym ja cokolwiek zachowywała w pamięci, skoro tak skutecznie co rusz tracę wszystkie dane :)

report |

gabrysia cabaj,  

los jest od niechcenia? na pohybel mu:))

report |

filo,  

z takim losem to tylko tak :)

report |



other forums: Wydaliśmy się!!!,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1