Forum

Wirgiliusz
PROFIL O autorze Wydarzenia (1) Forum (5)


4 września 2011

Truml na komórce [ m.truml.com ]

Pod adresem m.truml.com uruchomiliśmy bardzo wstępną wersję Trumla dla posiadaczy telefonów komórkowych. Jest to w zasadzie zwykły Truml ale mocno poobcinany, aby przystosować go jak najbardziej do mniejszych wyświetlaczy.

Redakcja prosi zarówno o komentarze do wersji m.truml.com jak i ogólnie wypowiedzi na temat słuszności i konieczności takiej mobilnej wersji.

Redakcja


Slawrys,  

dobry pomysł; jak byłem w szpitalu po operacji próbowałem przez telefon zaglądnąć na truml - co słychać? poczytać? Było to fatalne doświadczenie, więc niezależnie jak okrojony ale dostosowany do wyświetlacza telefonu przyda się. Popieram

zgłoś |

Natali,  

ja często wchodzę na trumla przez komórkę, teraz może będzie prościej:))

zgłoś |

Wirgiliusz,  

Proces dostosowywania wersji m.truml.com został dopiero zapoczątkowany. Z każdym kolejnym dniem nawigacja i przeglądanie powinno się poprawiać na lepsze. Redakcji zależy bardzo na informacjach na temat przejrzystości i działaniu lub nie javascriptu na różnych typach komórek. Mimo iż niedawno komentowanie stało się niezależne od obsługi javascriptu, to do głosowania nadal ta technologia jest potrzebna.

zgłoś |

damian,  

Ja nie mogę wysyłać wiadomości z laptopa do użytkowników proszę o pomoc.

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1