Forums

Wirgiliusz
PROFILE About me Events (1) Forums (5)


4 september 2011

Truml na komórce [ m.truml.com ]

Pod adresem m.truml.com uruchomiliśmy bardzo wstępną wersję Trumla dla posiadaczy telefonów komórkowych. Jest to w zasadzie zwykły Truml ale mocno poobcinany, aby przystosować go jak najbardziej do mniejszych wyświetlaczy.

Redakcja prosi zarówno o komentarze do wersji m.truml.com jak i ogólnie wypowiedzi na temat słuszności i konieczności takiej mobilnej wersji.

Redakcja


Slawrys,  

dobry pomysł; jak byłem w szpitalu po operacji próbowałem przez telefon zaglądnąć na truml - co słychać? poczytać? Było to fatalne doświadczenie, więc niezależnie jak okrojony ale dostosowany do wyświetlacza telefonu przyda się. Popieram

report |

Natali,  

ja często wchodzę na trumla przez komórkę, teraz może będzie prościej:))

report |

Wirgiliusz,  

Proces dostosowywania wersji m.truml.com został dopiero zapoczątkowany. Z każdym kolejnym dniem nawigacja i przeglądanie powinno się poprawiać na lepsze. Redakcji zależy bardzo na informacjach na temat przejrzystości i działaniu lub nie javascriptu na różnych typach komórek. Mimo iż niedawno komentowanie stało się niezależne od obsługi javascriptu, to do głosowania nadal ta technologia jest potrzebna.

report |

damian,  

Ja nie mogę wysyłać wiadomości z laptopa do użytkowników proszę o pomoc.

report |
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register