Forums

Wirgiliusz
PROFILE About me Events (1) Forums (5)


4 september 2011

Truml na komórce [ m.truml.com ]

Pod adresem m.truml.com uruchomiliśmy bardzo wstępną wersję Trumla dla posiadaczy telefonów komórkowych. Jest to w zasadzie zwykły Truml ale mocno poobcinany, aby przystosować go jak najbardziej do mniejszych wyświetlaczy.

Redakcja prosi zarówno o komentarze do wersji m.truml.com jak i ogólnie wypowiedzi na temat słuszności i konieczności takiej mobilnej wersji.

Redakcja


Slawrys,  

dobry pomysł; jak byłem w szpitalu po operacji próbowałem przez telefon zaglądnąć na truml - co słychać? poczytać? Było to fatalne doświadczenie, więc niezależnie jak okrojony ale dostosowany do wyświetlacza telefonu przyda się. Popieram

report |

Natali,  

ja często wchodzę na trumla przez komórkę, teraz może będzie prościej:))

report |

Wirgiliusz,  

Proces dostosowywania wersji m.truml.com został dopiero zapoczątkowany. Z każdym kolejnym dniem nawigacja i przeglądanie powinno się poprawiać na lepsze. Redakcji zależy bardzo na informacjach na temat przejrzystości i działaniu lub nie javascriptu na różnych typach komórek. Mimo iż niedawno komentowanie stało się niezależne od obsługi javascriptu, to do głosowania nadal ta technologia jest potrzebna.

report |

damian,  

Ja nie mogę wysyłać wiadomości z laptopa do użytkowników proszę o pomoc.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1