alt art
5 listopada 2013 o 17:43

zapamiętałem tylko biel..

zgłoś

Damian Paradoks
5 listopada 2013 o 17:44

Alt, Ty wiesz co istotne ;)

zgłoś

Teresa Tomys
5 listopada 2013 o 17:52

...białych nóg

zgłoś

Wieśniak M
5 listopada 2013 o 18:19

brak synchronizacji;)

zgłoś

Damian Paradoks
5 listopada 2013 o 18:51

było tak intymnie że widz z aktorem się zbratał ;)

zgłoś

jeśli tylko
5 listopada 2013 o 18:37

sinusoida to to nie jest ;)

zgłoś

Damian Paradoks
5 listopada 2013 o 18:53

kto tam zna sinusoidę! ;)

zgłoś

Hania
5 listopada 2013 o 19:07

a publiczność klaskała w czasie tańca?

zgłoś

Damian Paradoks
5 listopada 2013 o 19:27

publiczność szalała z radości. To było w teatrze a nie na rewii, Haniu a więc i nastrój jest bardziej kameralny :)

zgłoś

Hania
6 listopada 2013 o 08:29

:) dziękuję

zgłoś

deRuda
5 listopada 2013 o 20:20

bardzo sympatyczna pocztówka

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 08:25

Jak Ty, deRuda :)

zgłoś

deRuda
6 listopada 2013 o 13:29

nie jestem tak sympatyczna jak ta pocztówka, przynajmniej mam nadzieję (nie pozwala na to mój konserwatyzm :)

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 13:41

nie słuchaj siebie, deRuda ;)

zgłoś

deRuda
6 listopada 2013 o 13:47

raczej nie posłucham Ciebie :) bardzo lubię mój konserwatyzm, jest mi sterem :)

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 13:51

ja tylko z szacunkiem do Ciebie :) deRuda - Captain of your soul.

zgłoś

deRuda
6 listopada 2013 o 13:53

nie poczułam jego braku :) spoko (nie znam języków obcy, ledwo polski :)

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 14:01

masz racje. Zbyteczne ;)

zgłoś

deRuda
6 listopada 2013 o 22:37

mam brak talentu bardziej niż rację :) wolałabym znać jeszcze ze dwa albo i trzy

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 22:48

stary kawał o góralu potwierdza, że języki obce są niepotrzebne. Turysta pytał go o drogę w dziesięciu językach a góral oczywiście niczego nie zrozumiał. Konkluzja górala: po co tyle języków jak i tak dogadać się nie da! ;)

zgłoś

deRuda
6 listopada 2013 o 22:51

no bo jeszcze trzeba wiedziec kiedy je stosować :)

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 22:58

byle nie przedobrzyć ;) ale możesz polubić nie swój język. To małe okienko na świat inny niby :)

zgłoś

Ananke
6 listopada 2013 o 12:45

"Aby równowaga nie była zwichnięta, unosząc sukienkę spuszczała oczęta" ;) ;

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 13:10

i jak tu spojrzeć w oczy niezwykłej tancerce, gdy ta uroczo falbanami stawia mnie w rozterce ;)

zgłoś

Jerzy Woliński
6 listopada 2013 o 20:38

gdy z okna lokalu widoczna Sekwana, to pewną atrakcją jest taniec kankana:)

zgłoś

Damian Paradoks
6 listopada 2013 o 22:34

masz język pikantny do ludzi - nawet Sekwana go nie ostudzi ;)

zgłoś

Eva T.
7 listopada 2013 o 17:24

bardzo fajne zdjecie :) http://www.youtube.com/watch?v=yef_zvyt8_w

zgłoś

Damian Paradoks
7 listopada 2013 o 17:40

no no ! Eva - video jest niezwykłe :)

zgłoś

..
9 listopada 2013 o 14:26

:)

zgłoś

ratienka
14 listopada 2013 o 14:54

Naoglądałeś się, naoglądałeś, i co, jakąś tancerkę sobie wybrałeś? :)

zgłoś

Damian Paradoks
14 listopada 2013 o 14:56

no coś Ty! ja tylko Ciebie ;)

zgłoś

ratienka
7 lutego 2014 o 22:42

ale ja nie tańczę kankana?! :) I nogi mam, jakby; dwie lewe... ;))

zgłoś

Damian Paradoks
7 lutego 2014 o 23:57

też nie tańczyłem :)

zgłoś

ratienka
8 lutego 2014 o 00:04

wiem, że nie tańczyłeś, Damian, chyba senny już jesteś, nie zrozumiałeś? :)))

zgłoś

Damian Paradoks
8 lutego 2014 o 00:20

zrozumiałem, Ratienka :) Dwie myśli dałem w jednej. Często używam skrótów myślowych. Przepraszam :) Spać idę za kwadrans ;)

zgłoś

ratienka
8 lutego 2014 o 00:23

Rozumiem, zagapiłeś się na moje "lewe" nogi?! Też idę zaraz spać. Dobrej nocy Damianie. Miłych snów. :)

zgłoś

Damian Paradoks
8 lutego 2014 o 00:28

przemiłych snów, Ratienka :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się