5 listopada 2013
pocztówkapoetycka
cancan sur un banc
zapamiętałem tylko biel..
zgłoś
Alt, Ty wiesz co istotne ;)
...białych nóg
brak synchronizacji;)
było tak intymnie że widz z aktorem się zbratał ;)
sinusoida to to nie jest ;)
kto tam zna sinusoidę! ;)
a publiczność klaskała w czasie tańca?
publiczność szalała z radości. To było w teatrze a nie na rewii, Haniu a więc i nastrój jest bardziej kameralny :)
:) dziękuję
bardzo sympatyczna pocztówka
Jak Ty, deRuda :)
nie jestem tak sympatyczna jak ta pocztówka, przynajmniej mam nadzieję (nie pozwala na to mój konserwatyzm :)
nie słuchaj siebie, deRuda ;)
raczej nie posłucham Ciebie :) bardzo lubię mój konserwatyzm, jest mi sterem :)
ja tylko z szacunkiem do Ciebie :) deRuda - Captain of your soul.
nie poczułam jego braku :) spoko (nie znam języków obcy, ledwo polski :)
masz racje. Zbyteczne ;)
mam brak talentu bardziej niż rację :) wolałabym znać jeszcze ze dwa albo i trzy
stary kawał o góralu potwierdza, że języki obce są niepotrzebne. Turysta pytał go o drogę w dziesięciu językach a góral oczywiście niczego nie zrozumiał. Konkluzja górala: po co tyle języków jak i tak dogadać się nie da! ;)
no bo jeszcze trzeba wiedziec kiedy je stosować :)
byle nie przedobrzyć ;) ale możesz polubić nie swój język. To małe okienko na świat inny niby :)
"Aby równowaga nie była zwichnięta, unosząc sukienkę spuszczała oczęta" ;) ;
i jak tu spojrzeć w oczy niezwykłej tancerce, gdy ta uroczo falbanami stawia mnie w rozterce ;)
gdy z okna lokalu widoczna Sekwana, to pewną atrakcją jest taniec kankana:)
masz język pikantny do ludzi - nawet Sekwana go nie ostudzi ;)
bardzo fajne zdjecie :) http://www.youtube.com/watch?v=yef_zvyt8_w
no no ! Eva - video jest niezwykłe :)
:)
Naoglądałeś się, naoglądałeś, i co, jakąś tancerkę sobie wybrałeś? :)
no coś Ty! ja tylko Ciebie ;)
ale ja nie tańczę kankana?! :) I nogi mam, jakby; dwie lewe... ;))
też nie tańczyłem :)
wiem, że nie tańczyłeś, Damian, chyba senny już jesteś, nie zrozumiałeś? :)))
zrozumiałem, Ratienka :) Dwie myśli dałem w jednej. Często używam skrótów myślowych. Przepraszam :) Spać idę za kwadrans ;)
Rozumiem, zagapiłeś się na moje "lewe" nogi?! Też idę zaraz spać. Dobrej nocy Damianie. Miłych snów. :)
przemiłych snów, Ratienka :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
zapamiętałem tylko biel..
zgłoś
Alt, Ty wiesz co istotne ;)
zgłoś
...białych nóg
zgłoś
brak synchronizacji;)
zgłoś
było tak intymnie że widz z aktorem się zbratał ;)
zgłoś
sinusoida to to nie jest ;)
zgłoś
kto tam zna sinusoidę! ;)
zgłoś
a publiczność klaskała w czasie tańca?
zgłoś
publiczność szalała z radości. To było w teatrze a nie na rewii, Haniu a więc i nastrój jest bardziej kameralny :)
zgłoś
:) dziękuję
zgłoś
bardzo sympatyczna pocztówka
zgłoś
Jak Ty, deRuda :)
zgłoś
nie jestem tak sympatyczna jak ta pocztówka, przynajmniej mam nadzieję (nie pozwala na to mój konserwatyzm :)
zgłoś
nie słuchaj siebie, deRuda ;)
zgłoś
raczej nie posłucham Ciebie :) bardzo lubię mój konserwatyzm, jest mi sterem :)
zgłoś
ja tylko z szacunkiem do Ciebie :) deRuda - Captain of your soul.
zgłoś
nie poczułam jego braku :) spoko (nie znam języków obcy, ledwo polski :)
zgłoś
masz racje. Zbyteczne ;)
zgłoś
mam brak talentu bardziej niż rację :) wolałabym znać jeszcze ze dwa albo i trzy
zgłoś
stary kawał o góralu potwierdza, że języki obce są niepotrzebne. Turysta pytał go o drogę w dziesięciu językach a góral oczywiście niczego nie zrozumiał. Konkluzja górala: po co tyle języków jak i tak dogadać się nie da! ;)
zgłoś
no bo jeszcze trzeba wiedziec kiedy je stosować :)
zgłoś
byle nie przedobrzyć ;) ale możesz polubić nie swój język. To małe okienko na świat inny niby :)
zgłoś
"Aby równowaga nie była zwichnięta, unosząc sukienkę spuszczała oczęta" ;) ;
zgłoś
i jak tu spojrzeć w oczy niezwykłej tancerce, gdy ta uroczo falbanami stawia mnie w rozterce ;)
zgłoś
gdy z okna lokalu widoczna Sekwana, to pewną atrakcją jest taniec kankana:)
zgłoś
masz język pikantny do ludzi - nawet Sekwana go nie ostudzi ;)
zgłoś
bardzo fajne zdjecie :) http://www.youtube.com/watch?v=yef_zvyt8_w
zgłoś
no no ! Eva - video jest niezwykłe :)
zgłoś
:)
zgłoś
Naoglądałeś się, naoglądałeś, i co, jakąś tancerkę sobie wybrałeś? :)
zgłoś
no coś Ty! ja tylko Ciebie ;)
zgłoś
ale ja nie tańczę kankana?! :) I nogi mam, jakby; dwie lewe... ;))
zgłoś
też nie tańczyłem :)
zgłoś
wiem, że nie tańczyłeś, Damian, chyba senny już jesteś, nie zrozumiałeś? :)))
zgłoś
zrozumiałem, Ratienka :) Dwie myśli dałem w jednej. Często używam skrótów myślowych. Przepraszam :) Spać idę za kwadrans ;)
zgłoś
Rozumiem, zagapiłeś się na moje "lewe" nogi?! Też idę zaraz spać. Dobrej nocy Damianie. Miłych snów. :)
zgłoś
przemiłych snów, Ratienka :)
zgłoś