alt art
5 november 2013 at 17:43

zapamiętałem tylko biel..

report

Damian Paradoks
5 november 2013 at 17:44

Alt, Ty wiesz co istotne ;)

report

Teresa Tomys
5 november 2013 at 17:52

...białych nóg

report

Wieśniak M
5 november 2013 at 18:19

brak synchronizacji;)

report

Damian Paradoks
5 november 2013 at 18:51

było tak intymnie że widz z aktorem się zbratał ;)

report

jeśli tylko
5 november 2013 at 18:37

sinusoida to to nie jest ;)

report

Damian Paradoks
5 november 2013 at 18:53

kto tam zna sinusoidę! ;)

report

Hania
5 november 2013 at 19:07

a publiczność klaskała w czasie tańca?

report

Damian Paradoks
5 november 2013 at 19:27

publiczność szalała z radości. To było w teatrze a nie na rewii, Haniu a więc i nastrój jest bardziej kameralny :)

report

Hania
6 november 2013 at 08:29

:) dziękuję

report

deRuda
5 november 2013 at 20:20

bardzo sympatyczna pocztówka

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 08:25

Jak Ty, deRuda :)

report

deRuda
6 november 2013 at 13:29

nie jestem tak sympatyczna jak ta pocztówka, przynajmniej mam nadzieję (nie pozwala na to mój konserwatyzm :)

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 13:41

nie słuchaj siebie, deRuda ;)

report

deRuda
6 november 2013 at 13:47

raczej nie posłucham Ciebie :) bardzo lubię mój konserwatyzm, jest mi sterem :)

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 13:51

ja tylko z szacunkiem do Ciebie :) deRuda - Captain of your soul.

report

deRuda
6 november 2013 at 13:53

nie poczułam jego braku :) spoko (nie znam języków obcy, ledwo polski :)

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 14:01

masz racje. Zbyteczne ;)

report

deRuda
6 november 2013 at 22:37

mam brak talentu bardziej niż rację :) wolałabym znać jeszcze ze dwa albo i trzy

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 22:48

stary kawał o góralu potwierdza, że języki obce są niepotrzebne. Turysta pytał go o drogę w dziesięciu językach a góral oczywiście niczego nie zrozumiał. Konkluzja górala: po co tyle języków jak i tak dogadać się nie da! ;)

report

deRuda
6 november 2013 at 22:51

no bo jeszcze trzeba wiedziec kiedy je stosować :)

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 22:58

byle nie przedobrzyć ;) ale możesz polubić nie swój język. To małe okienko na świat inny niby :)

report

Ananke
6 november 2013 at 12:45

"Aby równowaga nie była zwichnięta, unosząc sukienkę spuszczała oczęta" ;) ;

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 13:10

i jak tu spojrzeć w oczy niezwykłej tancerce, gdy ta uroczo falbanami stawia mnie w rozterce ;)

report

Jerzy Woliński
6 november 2013 at 20:38

gdy z okna lokalu widoczna Sekwana, to pewną atrakcją jest taniec kankana:)

report

Damian Paradoks
6 november 2013 at 22:34

masz język pikantny do ludzi - nawet Sekwana go nie ostudzi ;)

report

Eva T.
7 november 2013 at 17:24

bardzo fajne zdjecie :) http://www.youtube.com/watch?v=yef_zvyt8_w

report

Damian Paradoks
7 november 2013 at 17:40

no no ! Eva - video jest niezwykłe :)

report

..
9 november 2013 at 14:26

:)

report

ratienka
14 november 2013 at 14:54

Naoglądałeś się, naoglądałeś, i co, jakąś tancerkę sobie wybrałeś? :)

report

Damian Paradoks
14 november 2013 at 14:56

no coś Ty! ja tylko Ciebie ;)

report

ratienka
7 february 2014 at 22:42

ale ja nie tańczę kankana?! :) I nogi mam, jakby; dwie lewe... ;))

report

Damian Paradoks
7 february 2014 at 23:57

też nie tańczyłem :)

report

ratienka
8 february 2014 at 00:04

wiem, że nie tańczyłeś, Damian, chyba senny już jesteś, nie zrozumiałeś? :)))

report

Damian Paradoks
8 february 2014 at 00:20

zrozumiałem, Ratienka :) Dwie myśli dałem w jednej. Często używam skrótów myślowych. Przepraszam :) Spać idę za kwadrans ;)

report

ratienka
8 february 2014 at 00:23

Rozumiem, zagapiłeś się na moje "lewe" nogi?! Też idę zaraz spać. Dobrej nocy Damianie. Miłych snów. :)

report

Damian Paradoks
8 february 2014 at 00:28

przemiłych snów, Ratienka :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register