WSZYSTKIE PRACE Dziennik (2)
O autorze

28 września 2013

dziennik

tse.
tse.

***

Wiesz, w tej pieprzonej codzienności szukam jakiegoś punktu zaczepienia by iść prostą drogą. Schemat dnia, natłok spraw to tylko chwilowy zagłuszacz by wyzbyć się Ciebie sumienie. Zapijam Cię kolejną filiżanką czarnej kawy, podtruwam papierosem byś pod satynową koszulą straciło świadomość. Udaje mi się w końcu gdzieś Ciebie zgubić, przechytrzyć gdy zaglądasz we mnie przez stal w oku. Ukrywam pod wachlarzem rzęs i kroczę na prócz... a Ty szeptasz "już mniej Cię w sobie, policz żebra" 

tse.
28 września 2013 o 17:08

cześć Kruszku hahaha :***

zgłoś

tse.
28 września 2013 o 17:09

jestem tak zła, tak wk... że jak się wypiszę to B będzie miał rozgrzeszone u mnie, na razie mnie nosi ;)

zgłoś

tse.
28 września 2013 o 17:16

ciesze się :)* a ja jak "zwymiotuje" co mnie boli to będę pląsała po łączkach i pisała o stokrotkach

zgłoś

tse.
28 września 2013 o 17:19

haha też nad tym ubolewam ;);p

zgłoś

tse.
28 września 2013 o 17:25

Elka ma skłonności, rozbiera Cię temperaturą ;p

zgłoś

tse.
28 września 2013 o 17:29

mnie w ramach wyciszenia stary zabrał do lasu na grzyby ;) myślał, że mnie zgubi i spierdzieli no,ale wróciłam też :D

zgłoś

tse.
28 września 2013 o 17:32

hahahaha :* jak ja to w Tobie lubię :))

zgłoś

tse.
28 września 2013 o 17:37

podgrzybki same, takie malucie tylko do marynaty a przepis Ci wrzuce wieczorem na spokojnie :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się