11 czerwca 2013

fotografia

taquine
taquine

old & new

old & new

moje naj, naj, najulubieńsze miejsce w całej Warszawie- jak się mieszka w starej kamienicy, to szklane domy nie przestają zadziwiać...

blue eye
11 czerwca 2013 o 23:08

ciekawe ujęcie :)

zgłoś

Rafał Muszer
12 czerwca 2013 o 08:52

bardzo dobre

zgłoś

Jaro
12 czerwca 2013 o 08:58

Stare spotkało nowe. Podobne zdjęcie, nie aż tak dobre, zrobiłem w Bukareszcie,ale gdzieś mi się zapodziało:)

zgłoś

kim167
12 czerwca 2013 o 22:00

trochę jak Berlin ;)

zgłoś

Aśćka
17 kwietnia 2014 o 14:39

old - ma po prostu ładniejsze okna

zgłoś

alt art
26 lutego 2015 o 09:39

głowembymdał, że sosnowiec..

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się