jasne, bo to nie kolor granatu, tylko granatu sercowego, tak jak liście nie mają koloru winnej latorośli tylko winorośli wokół serca. wszystkiemu winna niewinna Twoja tchnieniogenna tunika:) czyjaś praca jest jak okno, albo drzwi - same w sobie jakieś, potrafią być jednocześnie lekko otwarte, dla kogoś na przykład mnie, to znaczy tchnieniogenne, otwierają możliwość stworzenia z ich oddechu czegoś nowego - tak w skrócie, pozdrawiam.
czuło mi się myślą, taką dziwnie prostą, że w sercu jest granat obrosły winoroślą:)
zgłoś
myślisz że granat? taki wybuchowy? czuło uważam, że to nie ten odcień czerwieni
zgłoś
jasne, bo to nie kolor granatu, tylko granatu sercowego, tak jak liście nie mają koloru winnej latorośli tylko winorośli wokół serca. wszystkiemu winna niewinna Twoja tchnieniogenna tunika:) czyjaś praca jest jak okno, albo drzwi - same w sobie jakieś, potrafią być jednocześnie lekko otwarte, dla kogoś na przykład mnie, to znaczy tchnieniogenne, otwierają możliwość stworzenia z ich oddechu czegoś nowego - tak w skrócie, pozdrawiam.
zgłoś
każdy może zobaczyć co tylko zechce, ale żeby aż tchnieniogenne, zrobiłam ileś tam bazgrołów ale nikt mi tak nie "posłodził", dzięki wielkie
zgłoś
czy bardziej spodziewamy się obszczekiwania? ;)
zgłoś
Damian, chyba dawno nikt Ciebie nie obsłużył po chrześcijańsku dobrym słowem?
zgłoś
hm, nie ma za co astrit33, piszę co myślę:) a Damian coś mi się czuje myślą jest szczerym zwolennikiem pedagogiki pozytywnej :):)
zgłoś
dzięki Aśćka za porady, jednak nie jesteś chyba adwokatem D
zgłoś
czy to wyszywanki? lubię na białym.
zgłoś
opis czarno na białym pod
zgłoś
czarno na białym, Astrit33, bo chyba do mnie pijesz a ja jak nietoperz tylko kształty widzę ;)
zgłoś
jak nietoperz odwrotnie, głową w dół?
zgłoś
to świetnie, ja lubię malować na lnie i nie tylko , dlatego zmykam do malowania, pozdrawiam
zgłoś
bardzo :)
zgłoś
też bardzo
zgłoś
... nostalgicznie piękne...:)
zgłoś
ooo dzięki, wiesz taka tunika nocna dla śniącej, dobry gatunkowo materiał 100 naturalny
zgłoś
jakby zahaftowane
zgłoś
masz rację, wygląda jakby mi się keczup ulał
zgłoś
hehehh i płasko wygląda ( usmiechnij się ) ;)
zgłoś
wiesz jakby było zbyt wypukło to zasnąć byłoby trudno
zgłoś