30 june 2014

graphics

astrit33
astrit33

abstrakcja PV

abstrakcja PV

takie tam bazgroły na tkaninie bawełnianej malowane farbami ac

Aśćka
1 july 2014 at 00:13

czuło mi się myślą, taką dziwnie prostą, że w sercu jest granat obrosły winoroślą:)

report

astrit33
1 july 2014 at 10:20

myślisz że granat? taki wybuchowy? czuło uważam, że to nie ten odcień czerwieni

report

Aśćka
1 july 2014 at 12:28

jasne, bo to nie kolor granatu, tylko granatu sercowego, tak jak liście nie mają koloru winnej latorośli tylko winorośli wokół serca. wszystkiemu winna niewinna Twoja tchnieniogenna tunika:) czyjaś praca jest jak okno, albo drzwi - same w sobie jakieś, potrafią być jednocześnie lekko otwarte, dla kogoś na przykład mnie, to znaczy tchnieniogenne, otwierają możliwość stworzenia z ich oddechu czegoś nowego - tak w skrócie, pozdrawiam.

report

astrit33
1 july 2014 at 15:27

każdy może zobaczyć co tylko zechce, ale żeby aż tchnieniogenne, zrobiłam ileś tam bazgrołów ale nikt mi tak nie "posłodził", dzięki wielkie

report

Damian Paradoks
1 july 2014 at 15:50

czy bardziej spodziewamy się obszczekiwania? ;)

report

astrit33
1 july 2014 at 19:08

Damian, chyba dawno nikt Ciebie nie obsłużył po chrześcijańsku dobrym słowem?

report

Aśćka
1 july 2014 at 22:14

hm, nie ma za co astrit33, piszę co myślę:) a Damian coś mi się czuje myślą jest szczerym zwolennikiem pedagogiki pozytywnej :):)

report

astrit33
2 july 2014 at 20:45

dzięki Aśćka za porady, jednak nie jesteś chyba adwokatem D

report

Damian Paradoks
1 july 2014 at 00:35

czy to wyszywanki? lubię na białym.

report

astrit33
1 july 2014 at 10:11

opis czarno na białym pod

report

Damian Paradoks
1 july 2014 at 15:44

czarno na białym, Astrit33, bo chyba do mnie pijesz a ja jak nietoperz tylko kształty widzę ;)

report

astrit33
1 july 2014 at 16:33

jak nietoperz odwrotnie, głową w dół?

report

astrit33
1 july 2014 at 12:25

to świetnie, ja lubię malować na lnie i nie tylko , dlatego zmykam do malowania, pozdrawiam

report

doremi
1 july 2014 at 13:47

bardzo :)

report

astrit33
1 july 2014 at 15:34

też bardzo

report

zuzanna809
1 july 2014 at 19:10

... nostalgicznie piękne...:)

report

astrit33
1 july 2014 at 20:50

ooo dzięki, wiesz taka tunika nocna dla śniącej, dobry gatunkowo materiał 100 naturalny

report

mua
1 july 2014 at 20:51

jakby zahaftowane

report

astrit33
1 july 2014 at 20:56

masz rację, wygląda jakby mi się keczup ulał

report

mua
1 july 2014 at 21:03

hehehh i płasko wygląda ( usmiechnij się ) ;)

report

astrit33
1 july 2014 at 21:50

wiesz jakby było zbyt wypukło to zasnąć byłoby trudno

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register