31 października 2019

fotografia

Jaga
Jaga

alt art
31 października 2019 o 11:14

tylko bez epitetów, grzecznie proszę...

zgłoś

Jaga
31 października 2019 o 12:23

specjalnie dla Ciebie grzecznie daruję mrożoną...

zgłoś

milena
31 października 2019 o 18:34

jako osobnik ciepłolubny wolę widzieć to jako różę w kożuszku:) piękne zdjęcie.

zgłoś

Jaga
4 listopada 2019 o 09:19

Wolę ten moment, gdy ogród zmrozi się i chociaż kilka chwil czaruje, niż kiedy spływa z deszczem bez wdzięku i koloru. Dziękuję Milena :)

zgłoś

jesienna70
1 listopada 2019 o 20:35

nadal piękna:)

zgłoś

Jaga
4 listopada 2019 o 09:20

zatrzymałam w kadrze... :)

zgłoś

smokjerzy
5 listopada 2019 o 07:41

przedświąteczne słodycze...:))

zgłoś

Jaga
5 listopada 2019 o 09:53

róża mrożona do pączków :))na ostatki;) zimy mało, natura zapobiegliwa jesienią, mrożonki gotuje:))

zgłoś

jeśli tylko
5 listopada 2019 o 11:32

mam mrożone dalie na deserek ;)

zgłoś

Jaga
9 listopada 2019 o 14:44

chętnie skosztuję :))

zgłoś

Ananke
23 listopada 2019 o 21:28

róże nawet umierając wyglądają pięknie...

zgłoś

Jaga
24 listopada 2019 o 23:36

mrożę i zachowuję :))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się