25 maja 2014

poezja

doremi
doremi

zbabiałam na całego

ale za każde twoje
baba
baba
baba
dziękuję kruszynko

Nevly
25 maja 2014 o 20:44

ależ proszę... :)

zgłoś

doremi
25 maja 2014 o 20:46

nie szkodzi...:)

zgłoś

martini
25 maja 2014 o 21:04

bez reszty:)

zgłoś

doremi
28 maja 2014 o 20:58

nie wiedziałam czy bez czy do...:)

zgłoś

ApisTaur
25 maja 2014 o 21:06

no i ambaras dziś jest w tym cały /że baby chłopieją /a chłopy zbabiały / i dalej będę twierdził uparcie / że grozi nam naturalne wymarcie //;)

zgłoś

martini
25 maja 2014 o 21:07

:) od takiego "babienia", przyrost nam się na plus zmienia :))

zgłoś

ApisTaur
25 maja 2014 o 21:13

Polacy się rozmnażaniem szczycą / lecz za granicą /:-)

zgłoś

martini
25 maja 2014 o 21:26

no cóż, taki mamy "klimat" ;))

zgłoś

ApisTaur
25 maja 2014 o 21:36

ano sorry //;)

zgłoś

doremi
28 maja 2014 o 20:59

:)

zgłoś

Jaga
25 maja 2014 o 23:26

tez bym chciała bez reszty ;)))

zgłoś

Damian Paradoks
26 maja 2014 o 12:18

teraz już nie mam wątpliwości że jesteś niezwykłą kobietą, Doremi :)

zgłoś

doremi
28 maja 2014 o 20:57

baba to baba :)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
28 maja 2014 o 19:14

...babę zesłał Bóg, Fasolko...:))) https://www.youtube.com/watch?v=sSADM5Jb38s

zgłoś

doremi
28 maja 2014 o 20:33

zesłał Jaskółko, wiedział co robi, no jak inaczej...:)))

zgłoś

Jerzy Woliński
28 maja 2014 o 20:26

babcią zostać to też duże przeżycie :)

zgłoś

doremi
28 maja 2014 o 20:30

ma się rozumieć :)

zgłoś

jeśli tylko
28 maja 2014 o 20:36

a pewnie uśmiechnięta dookoła głowy :)))

zgłoś

doremi
28 maja 2014 o 20:56

jeszcze jak :)))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się