25 maja 2014
poezja
zbabiałam na całego
ale za każde twoje baba baba baba dziękuję kruszynko
ależ proszę... :)
zgłoś
nie szkodzi...:)
bez reszty:)
nie wiedziałam czy bez czy do...:)
no i ambaras dziś jest w tym cały /że baby chłopieją /a chłopy zbabiały / i dalej będę twierdził uparcie / że grozi nam naturalne wymarcie //;)
:) od takiego "babienia", przyrost nam się na plus zmienia :))
Polacy się rozmnażaniem szczycą / lecz za granicą /:-)
no cóż, taki mamy "klimat" ;))
ano sorry //;)
:)
tez bym chciała bez reszty ;)))
teraz już nie mam wątpliwości że jesteś niezwykłą kobietą, Doremi :)
baba to baba :)
...babę zesłał Bóg, Fasolko...:))) https://www.youtube.com/watch?v=sSADM5Jb38s
zesłał Jaskółko, wiedział co robi, no jak inaczej...:)))
babcią zostać to też duże przeżycie :)
ma się rozumieć :)
a pewnie uśmiechnięta dookoła głowy :)))
jeszcze jak :)))
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
ależ proszę... :)
zgłoś
nie szkodzi...:)
zgłoś
bez reszty:)
zgłoś
nie wiedziałam czy bez czy do...:)
zgłoś
no i ambaras dziś jest w tym cały /że baby chłopieją /a chłopy zbabiały / i dalej będę twierdził uparcie / że grozi nam naturalne wymarcie //;)
zgłoś
:) od takiego "babienia", przyrost nam się na plus zmienia :))
zgłoś
Polacy się rozmnażaniem szczycą / lecz za granicą /:-)
zgłoś
no cóż, taki mamy "klimat" ;))
zgłoś
ano sorry //;)
zgłoś
:)
zgłoś
tez bym chciała bez reszty ;)))
zgłoś
teraz już nie mam wątpliwości że jesteś niezwykłą kobietą, Doremi :)
zgłoś
baba to baba :)
zgłoś
...babę zesłał Bóg, Fasolko...:))) https://www.youtube.com/watch?v=sSADM5Jb38s
zgłoś
zesłał Jaskółko, wiedział co robi, no jak inaczej...:)))
zgłoś
babcią zostać to też duże przeżycie :)
zgłoś
ma się rozumieć :)
zgłoś
a pewnie uśmiechnięta dookoła głowy :)))
zgłoś
jeszcze jak :)))
zgłoś