25 may 2014

poetry

doremi
doremi

zbabiałam na całego

ale za każde twoje
baba
baba
baba
dziękuję kruszynko

Nevly
25 may 2014 at 20:44

ależ proszę... :)

report

doremi
25 may 2014 at 20:46

nie szkodzi...:)

report

martini
25 may 2014 at 21:04

bez reszty:)

report

doremi
28 may 2014 at 20:58

nie wiedziałam czy bez czy do...:)

report

ApisTaur
25 may 2014 at 21:06

no i ambaras dziś jest w tym cały /że baby chłopieją /a chłopy zbabiały / i dalej będę twierdził uparcie / że grozi nam naturalne wymarcie //;)

report

martini
25 may 2014 at 21:07

:) od takiego "babienia", przyrost nam się na plus zmienia :))

report

ApisTaur
25 may 2014 at 21:13

Polacy się rozmnażaniem szczycą / lecz za granicą /:-)

report

martini
25 may 2014 at 21:26

no cóż, taki mamy "klimat" ;))

report

ApisTaur
25 may 2014 at 21:36

ano sorry //;)

report

doremi
28 may 2014 at 20:59

:)

report

Jaga
25 may 2014 at 23:26

tez bym chciała bez reszty ;)))

report

Damian Paradoks
26 may 2014 at 12:18

teraz już nie mam wątpliwości że jesteś niezwykłą kobietą, Doremi :)

report

doremi
28 may 2014 at 20:57

baba to baba :)

report

Veronica chamaedrys L
28 may 2014 at 19:14

...babę zesłał Bóg, Fasolko...:))) https://www.youtube.com/watch?v=sSADM5Jb38s

report

doremi
28 may 2014 at 20:33

zesłał Jaskółko, wiedział co robi, no jak inaczej...:)))

report

Jerzy Woliński
28 may 2014 at 20:26

babcią zostać to też duże przeżycie :)

report

doremi
28 may 2014 at 20:30

ma się rozumieć :)

report

jeśli tylko
28 may 2014 at 20:36

a pewnie uśmiechnięta dookoła głowy :)))

report

doremi
28 may 2014 at 20:56

jeszcze jak :)))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register