hossa
1 maja 2014 o 22:19

hm:) cosik mi się wydaje Jerzy, że włożyłeś w ślimaka żarówkę. Bywały takie solne lampki z żarówką w środku, może nawet jeszcze gdzieś są. Ale świecącego ślimaka to ja jeszcze nie widziałam.

zgłoś

hossa
1 maja 2014 o 22:23

o masz, doczytałam tytuł: on się zaświecił bo zobaczył one:) to wszystko jasne:)

zgłoś

kowalski jerzy
1 maja 2014 o 22:31

ja miałem nocną lampkę sowę była piekna ale się potłukła , a w slimaka tylko diode włożyłam he he he

zgłoś

hossa
1 maja 2014 o 22:33

sowę? to pewnie była piękna, ja w taką lampkę ze soli to wpatrywałam się godzinami, nie miała określonego kształtu, i mogła sobie być po trochu wszystkim:)

zgłoś

blue eye
3 maja 2014 o 12:25

:)

zgłoś

Aśćka
1 maja 2014 o 22:46

zakochałam się! :):)

zgłoś

supełek.z.mgnień
1 maja 2014 o 23:11

ślimaki lubię tylko na zdjęciach (tego szczególnie)

zgłoś

M.S.
2 maja 2014 o 01:21

O masz! A czego tak wysoko wlazł?

zgłoś

M.S.
2 maja 2014 o 01:21

Cudne, cudne... chylę czoła Jerzy przed Twym talentem :)

zgłoś

kowalski jerzy
2 maja 2014 o 12:35

dzięki wszystkim

zgłoś

rudaszka
2 maja 2014 o 12:44

ale cudne ujęcie :)

zgłoś

Ananke
4 maja 2014 o 16:49

:)) super, o rany żołądek mu widać :))

zgłoś

redlady
7 maja 2014 o 23:17

..to jest Turbo :)

zgłoś

Jaga
11 maja 2014 o 00:35

cudne :)

zgłoś

kowalski jerzy
11 maja 2014 o 10:11

dziękuję wszystkim

zgłoś

jeśli tylko
11 maja 2014 o 10:24

pięknie użyłeś światła :)

zgłoś

ApisTaur
11 maja 2014 o 10:29

- jak mamy panu w muszli wybaczyć / czy musiał nas zaraz tak obślimaczyć? //:-)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się