hm:) cosik mi się wydaje Jerzy, że włożyłeś w ślimaka żarówkę. Bywały takie solne lampki z żarówką w środku, może nawet jeszcze gdzieś są. Ale świecącego ślimaka to ja jeszcze nie widziałam.
sowę? to pewnie była piękna, ja w taką lampkę ze soli to wpatrywałam się godzinami, nie miała określonego kształtu, i mogła sobie być po trochu wszystkim:)
hm:) cosik mi się wydaje Jerzy, że włożyłeś w ślimaka żarówkę. Bywały takie solne lampki z żarówką w środku, może nawet jeszcze gdzieś są. Ale świecącego ślimaka to ja jeszcze nie widziałam.
zgłoś
o masz, doczytałam tytuł: on się zaświecił bo zobaczył one:) to wszystko jasne:)
zgłoś
ja miałem nocną lampkę sowę była piekna ale się potłukła , a w slimaka tylko diode włożyłam he he he
zgłoś
sowę? to pewnie była piękna, ja w taką lampkę ze soli to wpatrywałam się godzinami, nie miała określonego kształtu, i mogła sobie być po trochu wszystkim:)
zgłoś
:)
zgłoś
zakochałam się! :):)
zgłoś
ślimaki lubię tylko na zdjęciach (tego szczególnie)
zgłoś
O masz! A czego tak wysoko wlazł?
zgłoś
Cudne, cudne... chylę czoła Jerzy przed Twym talentem :)
zgłoś
dzięki wszystkim
zgłoś
ale cudne ujęcie :)
zgłoś
:)) super, o rany żołądek mu widać :))
zgłoś
..to jest Turbo :)
zgłoś
cudne :)
zgłoś
dziękuję wszystkim
zgłoś
pięknie użyłeś światła :)
zgłoś
- jak mamy panu w muszli wybaczyć / czy musiał nas zaraz tak obślimaczyć? //:-)
zgłoś