hm:) cosik mi się wydaje Jerzy, że włożyłeś w ślimaka żarówkę. Bywały takie solne lampki z żarówką w środku, może nawet jeszcze gdzieś są. Ale świecącego ślimaka to ja jeszcze nie widziałam.
sowę? to pewnie była piękna, ja w taką lampkę ze soli to wpatrywałam się godzinami, nie miała określonego kształtu, i mogła sobie być po trochu wszystkim:)
hm:) cosik mi się wydaje Jerzy, że włożyłeś w ślimaka żarówkę. Bywały takie solne lampki z żarówką w środku, może nawet jeszcze gdzieś są. Ale świecącego ślimaka to ja jeszcze nie widziałam.
report
o masz, doczytałam tytuł: on się zaświecił bo zobaczył one:) to wszystko jasne:)
report
ja miałem nocną lampkę sowę była piekna ale się potłukła , a w slimaka tylko diode włożyłam he he he
report
sowę? to pewnie była piękna, ja w taką lampkę ze soli to wpatrywałam się godzinami, nie miała określonego kształtu, i mogła sobie być po trochu wszystkim:)
report
:)
report
zakochałam się! :):)
report
ślimaki lubię tylko na zdjęciach (tego szczególnie)
report
O masz! A czego tak wysoko wlazł?
report
Cudne, cudne... chylę czoła Jerzy przed Twym talentem :)
report
dzięki wszystkim
report
ale cudne ujęcie :)
report
:)) super, o rany żołądek mu widać :))
report
..to jest Turbo :)
report
cudne :)
report
dziękuję wszystkim
report
pięknie użyłeś światła :)
report
- jak mamy panu w muszli wybaczyć / czy musiał nas zaraz tak obślimaczyć? //:-)
report