26 lutego 2013
fotografia
a ja kota się nie boje
:)
zgłoś
który bardziej malowany?//:)
kotek drewniany cepeliowski,a sikorka biedna taka dziwna bo słoneczka brakuje na fotce
:D
:)))
:))))
fotoszop? fotokot?
nieprawdziwe podejrzenie,postawiłem kota drewnianego na balkonie i modraszka usiadła,jeszcze jedno mam w innej pozie kiedys wstawie tak że żadnego fotomontażu nie ma ,zresztą kto by się bawił w ps za leniwy jestem
ło jessu, zaraz podejrzenie. pytanie.
tak se wyjaśniam
ujeżdżą go :)
coś w tym jest:)
boskie ;))
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
:)
zgłoś
który bardziej malowany?//:)
zgłoś
kotek drewniany cepeliowski,a sikorka biedna taka dziwna bo słoneczka brakuje na fotce
zgłoś
:D
zgłoś
:)))
zgłoś
:))))
zgłoś
fotoszop? fotokot?
zgłoś
nieprawdziwe podejrzenie,postawiłem kota drewnianego na balkonie i modraszka usiadła,jeszcze jedno mam w innej pozie kiedys wstawie tak że żadnego fotomontażu nie ma ,zresztą kto by się bawił w ps za leniwy jestem
zgłoś
ło jessu, zaraz podejrzenie. pytanie.
zgłoś
tak se wyjaśniam
zgłoś
ujeżdżą go :)
zgłoś
:)
zgłoś
coś w tym jest:)
zgłoś
boskie ;))
zgłoś