20 września 2013

wszystkim piszącym

Szczerze polecam ( nie sugerując) wszystkim piszącym i ich sympatycznym czytelnikom
http://www.zulinski.pl/?p=2133


liczba komentarzy: 13 | punkty: 5 |  więcej 

hossa,  

Przeczytałam, ciekawe, rozbawiły mnie "młode bizonki" no to przeca straszne konkurować z młodymi bizonkami i bizonami;) przecież język zmienia się dynamicznie , bo i świat zmienia się dynamicznie. Nie żyjemy w świecie, gdzie wszyscy mają tyle samo lat. I to chyba dobrze prawda? Miło kiedy śmignie obok młoda bizonka;) albo młody bizonek;) miło kiedy stary bizon lub stara bizonica ( ?) podzieli się własną refleksją, i to we własnym języku.

zgłoś |

Drwal,  

napisane ze zwadą i niebywale trafnie. Choć zauważyłem nutkę sarkazmu wobec czasu, chyba wolelibyśmy jeszcze nie wiedzieć :)

zgłoś |

hossa,  

Wiesz Drwalu, nie chce mi się gadać w sprawach , które dla mnie są oczywiste. Bo nie jestem młoda poetką ;d to też, mnie uświadomić nie da się, bom baba średnio rozgarnięta jest. Nawet napisałam kilka słów , ale mi się odechciało, więc zmazałam. Ludzie tak bardzo boją się starości, że chętnie czasami wykarczowaliby młodość. Tak jakby starość była jakimś wstydem . Dlaczego tak jest ? Przecież bywa, że dożyć do starości wcale nie jest łatwo?

zgłoś |

Magdala,  

coś Wam powiem! dzisiaj w radiu usłyszałam coś, co mnie zachwyciło, bo do tej pory babie lato było dla mnie dlatego babie, że schyłkowe i latają białe pajęczynki i siadają na twarzy jak pojedyncze siwe włosy mojej babki (kiedyś: "baby"), a okazuje się, że babie lato jest synonimem "późnej", "jesiennej" miłości !!!! :))))) cha! i co Wy na to? bo ja na to jak na lato! BABIE :D

zgłoś |

hossa,  

żeby tylko poezji mniej rozpaczliwej było, daj panie, i daj panie ją nawet morsem.

zgłoś |

Drwal,  

morsy też jednak tak staro wyglądają :))) S.O.S morsem ---...---

zgłoś |

issa,  

Żuliński na końcu mówi: "Mam jedną przewagę: ja o tym wiem, młodzi jeszcze nie. I oby dowiedzieli się jak najpóźniej". Co sprawia, że chciałeś, by dowiedzieli się o tym jak najwcześniej, na przekór życzeniu autora? ;)

zgłoś |

Drwal,  

a Żuliński pisząc zachowuje tajemnicę ? i ja ją ujawniam ? :) Popatrz z jaką atencją, młoda poetko, Ciebie uświadomiłem. Tak zupełnie na ucho.. miło jest dumać, że starość daje jakieś przewagi.

zgłoś |

Magdala,  

:D "dorosłość" nie musi wcale wiedzieć: lepiej. "dorosłość" po prostu wie. :)

zgłoś |

Drwal,  

i jeszcze jest na tyle niewiarygodna, że nie chcą jej wierzyć, jakby "dorastanie" dotyczyło tylko "dorosłych"

zgłoś |

agnieszka_n,  

babie - takie lato - ZAWSZE!! :)

zgłoś |

Magdala,  

:))))))))))) :* i chłopie lato też cudne jest! :))

zgłoś |

Feurstick,  

Może ta jego tajemnica jest taka, że jednak nie opłacało się donosić na kolegów;)

zgłoś |

agnieszka_n,  

chłopom - zawsze lato :))

zgłoś |

Magdala,  

zawistnikom nie :( zawiść zasłania słońce :))) ale tym, których znam: zawsze :))))))

zgłoś |

agnieszka_n,  

to ja podobnie, chociaż staram nie być pamiętliwa.

zgłoś |

Sylwia Dawidziuk - Biegała,  

pokolenie starej daty..a jednak młode

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1