18 marca 2025

poezja

sam53
sam53

wiersz który jeszcze się nie zaczął a już się skończył

gdybym wiedział że połykasz wiersze jak czekoladki
i pozwalasz marzeniom przenieść się w miejscu i czasie
czerpiesz energię przytulając się do niejednego drzewa
by przespać zimę chorą na pierwszą wiosenną miłość

gdybym wiedział że rzucasz przed siebie piękne słowa
i nawet we śnie przestępujesz z nogi na nogę
rozmawiasz z fotografią jakby to był twój cały świat
który można podzielić przez dwie samotności

jeśli tylko
18 marca 2025 o 11:31

słodko się domyślać..

zgłoś

sam53
18 marca 2025 o 18:33

raczej miło...:))

zgłoś

ajw
18 marca 2025 o 11:44

Faktycznie, zbyt szybko się skończył :)

zgłoś

sam53
18 marca 2025 o 18:34

to może i dobrze, choć mam już dalszy ciąg :))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się