violetta
21 maja 2020 o 22:15

och, jakie piękne :)

zgłoś

jeśli tylko
21 maja 2020 o 22:51

smacznego :)

zgłoś

alt art
22 maja 2020 o 09:48

no prawie jak maki pod radomiem..

zgłoś

jeśli tylko
22 maja 2020 o 10:18

to tam gleba niebiańska..

zgłoś

alt art
22 maja 2020 o 10:36

ziomal spod zwolenia, nic był o tem..

zgłoś

jeśli tylko
22 maja 2020 o 10:46

bo to widać..

zgłoś

alt art
22 maja 2020 o 10:55

toby był napisał: każdy widzi..

zgłoś

jeśli tylko
22 maja 2020 o 10:57

ale nie koń..

zgłoś

alt art
22 maja 2020 o 11:05

nie przesądzałbym, przed finałowym mazurem z czwartego aktu.

zgłoś

hossa
22 maja 2020 o 21:01

hej ho :) uwielbiam je :) dobry wieczór

zgłoś

alt art
23 maja 2020 o 11:08

dobry wieczór, hossa..

zgłoś

carlos
22 maja 2020 o 21:34

wyglądają bardzo apetycznie ale na mój nos są z pod folii radzę poczekać do połowy czerwca; na maki pod Radomiem jeszcze za wcześnie, za to na storczyki pod Kielcami jak w sam raz

zgłoś

hossa
23 maja 2020 o 00:27

ano były zabezpieczone ;) ale mało nawożone, co jest rzadkością w dzisiejszym rolnictwie, na szczęście koronawirus obniżył koszty i popędy :) słodkie, taka nie nasza odmiana :)

zgłoś

jeśli tylko
23 maja 2020 o 09:14

koronawirus obniżył koszty, to cenne, że choć tu się udało, :)

zgłoś

alt art
23 maja 2020 o 11:28

storczyki to u mnie w biurze w katowicach..

zgłoś

jeśli tylko
23 maja 2020 o 11:54

w centrum na wschodnim oknie..

zgłoś

alt art
23 maja 2020 o 11:57

okna dorobiłem się tylko jednego, północnego..

zgłoś

jeśli tylko
23 maja 2020 o 12:37

chcesz - masz - jak na zmówienie..

zgłoś

hossa
15 czerwca 2020 o 21:24

hej :) :D rozrabiacie pod truskawkami alt i jeśli, to Wam wkleję jeszcze jedne ;)

zgłoś

jeśli tylko
16 czerwca 2020 o 23:25

dzięki za poczęstunek :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się