wyglądają bardzo apetycznie ale na mój nos są z pod folii radzę poczekać do połowy czerwca; na maki pod Radomiem jeszcze za wcześnie, za to na storczyki pod Kielcami jak w sam raz
ano były zabezpieczone ;) ale mało nawożone, co jest rzadkością w dzisiejszym rolnictwie, na szczęście koronawirus obniżył koszty i popędy :) słodkie, taka nie nasza odmiana :)
och, jakie piękne :)
zgłoś
smacznego :)
zgłoś
no prawie jak maki pod radomiem..
zgłoś
to tam gleba niebiańska..
zgłoś
ziomal spod zwolenia, nic był o tem..
zgłoś
bo to widać..
zgłoś
toby był napisał: każdy widzi..
zgłoś
ale nie koń..
zgłoś
nie przesądzałbym, przed finałowym mazurem z czwartego aktu.
zgłoś
hej ho :) uwielbiam je :) dobry wieczór
zgłoś
dobry wieczór, hossa..
zgłoś
wyglądają bardzo apetycznie ale na mój nos są z pod folii radzę poczekać do połowy czerwca; na maki pod Radomiem jeszcze za wcześnie, za to na storczyki pod Kielcami jak w sam raz
zgłoś
ano były zabezpieczone ;) ale mało nawożone, co jest rzadkością w dzisiejszym rolnictwie, na szczęście koronawirus obniżył koszty i popędy :) słodkie, taka nie nasza odmiana :)
zgłoś
koronawirus obniżył koszty, to cenne, że choć tu się udało, :)
zgłoś
storczyki to u mnie w biurze w katowicach..
zgłoś
w centrum na wschodnim oknie..
zgłoś
okna dorobiłem się tylko jednego, północnego..
zgłoś
chcesz - masz - jak na zmówienie..
zgłoś
hej :) :D rozrabiacie pod truskawkami alt i jeśli, to Wam wkleję jeszcze jedne ;)
zgłoś
dzięki za poczęstunek :)
zgłoś