wyglądają bardzo apetycznie ale na mój nos są z pod folii radzę poczekać do połowy czerwca; na maki pod Radomiem jeszcze za wcześnie, za to na storczyki pod Kielcami jak w sam raz
ano były zabezpieczone ;) ale mało nawożone, co jest rzadkością w dzisiejszym rolnictwie, na szczęście koronawirus obniżył koszty i popędy :) słodkie, taka nie nasza odmiana :)
och, jakie piękne :)
report
smacznego :)
report
no prawie jak maki pod radomiem..
report
to tam gleba niebiańska..
report
ziomal spod zwolenia, nic był o tem..
report
bo to widać..
report
toby był napisał: każdy widzi..
report
ale nie koń..
report
nie przesądzałbym, przed finałowym mazurem z czwartego aktu.
report
hej ho :) uwielbiam je :) dobry wieczór
report
dobry wieczór, hossa..
report
wyglądają bardzo apetycznie ale na mój nos są z pod folii radzę poczekać do połowy czerwca; na maki pod Radomiem jeszcze za wcześnie, za to na storczyki pod Kielcami jak w sam raz
report
ano były zabezpieczone ;) ale mało nawożone, co jest rzadkością w dzisiejszym rolnictwie, na szczęście koronawirus obniżył koszty i popędy :) słodkie, taka nie nasza odmiana :)
report
koronawirus obniżył koszty, to cenne, że choć tu się udało, :)
report
storczyki to u mnie w biurze w katowicach..
report
w centrum na wschodnim oknie..
report
okna dorobiłem się tylko jednego, północnego..
report
chcesz - masz - jak na zmówienie..
report
hej :) :D rozrabiacie pod truskawkami alt i jeśli, to Wam wkleję jeszcze jedne ;)
report
dzięki za poczęstunek :)
report