violetta
21 may 2020 at 22:15

och, jakie piękne :)

report

jeśli tylko
21 may 2020 at 22:51

smacznego :)

report

alt art
22 may 2020 at 09:48

no prawie jak maki pod radomiem..

report

jeśli tylko
22 may 2020 at 10:18

to tam gleba niebiańska..

report

alt art
22 may 2020 at 10:36

ziomal spod zwolenia, nic był o tem..

report

jeśli tylko
22 may 2020 at 10:46

bo to widać..

report

alt art
22 may 2020 at 10:55

toby był napisał: każdy widzi..

report

jeśli tylko
22 may 2020 at 10:57

ale nie koń..

report

alt art
22 may 2020 at 11:05

nie przesądzałbym, przed finałowym mazurem z czwartego aktu.

report

hossa
22 may 2020 at 21:01

hej ho :) uwielbiam je :) dobry wieczór

report

alt art
23 may 2020 at 11:08

dobry wieczór, hossa..

report

carlos
22 may 2020 at 21:34

wyglądają bardzo apetycznie ale na mój nos są z pod folii radzę poczekać do połowy czerwca; na maki pod Radomiem jeszcze za wcześnie, za to na storczyki pod Kielcami jak w sam raz

report

hossa
23 may 2020 at 00:27

ano były zabezpieczone ;) ale mało nawożone, co jest rzadkością w dzisiejszym rolnictwie, na szczęście koronawirus obniżył koszty i popędy :) słodkie, taka nie nasza odmiana :)

report

jeśli tylko
23 may 2020 at 09:14

koronawirus obniżył koszty, to cenne, że choć tu się udało, :)

report

alt art
23 may 2020 at 11:28

storczyki to u mnie w biurze w katowicach..

report

jeśli tylko
23 may 2020 at 11:54

w centrum na wschodnim oknie..

report

alt art
23 may 2020 at 11:57

okna dorobiłem się tylko jednego, północnego..

report

jeśli tylko
23 may 2020 at 12:37

chcesz - masz - jak na zmówienie..

report

hossa
15 june 2020 at 21:24

hej :) :D rozrabiacie pod truskawkami alt i jeśli, to Wam wkleję jeszcze jedne ;)

report

jeśli tylko
16 june 2020 at 23:25

dzięki za poczęstunek :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register