9 kwietnia 2014
grafika
tak powstaje rosa
subtelność
zgłoś
a dobry wieczór artystko:) dziękuję
aj, całkiem nowa :) cudo :)
żeby zaraz cudo to nie przesadzajmy, ale łaziło za mną Twoje zdjęcie i elfy też;d dziękuję Jaga:)
ja podwójnie :*
:)
ciekawe - w świetle nie pojawia się a znika..
O i jeszcze raz O, aleś mnie zaskoczyła taką myślą. Faktycznie, tak się powyżej dzieje. [ p.s można by przetestować takie światło na zmarszczkach, że dodam przy okazji;] Dziękuję jeśli :)
istoczy się:0
i toczy się i stoczy się istoczy się :) dzięki Aśćka
jakby ze smutku...
aboto po to, żeby jakiś pożytek ze smutku był, hej Haniu:)
ano Hosso, jakto świat stworzony , nie ma nic na darmo:)
ano , jak to babcia mawiała: w przyrodzie nic nie ginie:)
ano ano:) dobrego Hosso:)
dobrego i Tobie Haniu:)
hmmm...że tak powiem....olśniewające:)))
hej Wieś ;d na ileż sposobów można odczytać olśnienie, że tak powiem;d
znaczy z mgły..
o, hej alt:)
poczekam aż uroni kroplę ...
niektóre elfy mają problemy z ronieniem łez;d dzięki Jerzy:)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
subtelność
zgłoś
a dobry wieczór artystko:) dziękuję
zgłoś
aj, całkiem nowa :) cudo :)
zgłoś
żeby zaraz cudo to nie przesadzajmy, ale łaziło za mną Twoje zdjęcie i elfy też;d dziękuję Jaga:)
zgłoś
ja podwójnie :*
zgłoś
:)
zgłoś
ciekawe - w świetle nie pojawia się a znika..
zgłoś
O i jeszcze raz O, aleś mnie zaskoczyła taką myślą. Faktycznie, tak się powyżej dzieje. [ p.s można by przetestować takie światło na zmarszczkach, że dodam przy okazji;] Dziękuję jeśli :)
zgłoś
istoczy się:0
zgłoś
i toczy się i stoczy się istoczy się :) dzięki Aśćka
zgłoś
jakby ze smutku...
zgłoś
aboto po to, żeby jakiś pożytek ze smutku był, hej Haniu:)
zgłoś
ano Hosso, jakto świat stworzony , nie ma nic na darmo:)
zgłoś
ano , jak to babcia mawiała: w przyrodzie nic nie ginie:)
zgłoś
ano ano:) dobrego Hosso:)
zgłoś
dobrego i Tobie Haniu:)
zgłoś
hmmm...że tak powiem....olśniewające:)))
zgłoś
hej Wieś ;d na ileż sposobów można odczytać olśnienie, że tak powiem;d
zgłoś
znaczy z mgły..
zgłoś
o, hej alt:)
zgłoś
poczekam aż uroni kroplę ...
zgłoś
niektóre elfy mają problemy z ronieniem łez;d dzięki Jerzy:)
zgłoś