22 maja 2011

Mam pytanie

Czy jest możliwość uzupełnienia Trumla o opcję, która pozwalałaby dodawać tekst bez własnoręcznego układania go w edycji linijka po linijce? Chodzi mi o formatowanie (wyjustowanie).
Czasem (a może zawsze) wygląd tekstu jest ważny dla jego odbioru. Pytam, bo w pierwszej próbie wrzucenia krótkiej humoreski na stronę musiałam aż sześć razy edytować tekst i zajęło mi to mnóstwo czasu. Przy dłuższym, czy bardziej skomplikowanym utworze może to być nierealne.
I czy mogłaby być dodatkowo opcja "podgląd" utworu dodawanego?
Dziękuję.


Darek i Mania,  

spróbuj wpisać to pytanie pod tutejszym (na Forum) tematem " propozycje zmiany na trumlu" tam admin Wirgiliusz może coś zaradzi :)

zgłoś |

Miladora,  

Dziękuję, zrobię tak zaraz. :)

zgłoś |

Wieśniak M,  

Mam pytanie: Od jakiegoś czasu w różowym okienku na stronie głównej pojawia się jak rozumiem sugestia twórców portalu co warto czytać. Pojawiają się w kółko ci sami autorzy , te same zdjęcia. Zdążyłem ze wszystkimi zapoznać się kilkukrotnie i teraz działają na mnie jak płachta na byka. Chciałbym wiedzieć jaki klucz stosowany jest przy tej prezentacji i czemu tak naprawdę ma służyć......

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1