4 czerwca 2014

poezja

Istar
Istar

hej mała

kobiety mówią nie ma miłości. w ogrodach
nie kwitną kwiaty. ogrody trzeba zamknąć,
niech zrosną się z ziemią. 

nie ozdabiam już ust, nie pachnę nowością
- to woń, która przechodzi mężczyznę od
stóp do wyrzeczenia siebie. niedobrze.
kiedy człowiek patrzy tylko w dół.

śni się, za każdą tęsknotą.
na koniec snu odchodzi. a przecież bliskość 
jest na zawsze. o ile na zawsze nie znaczy tyle,
ile chce się.
  
nie ma tak, że dotykasz stopami dna,
a łeb wystawisz do słońca.

nie uwierzysz ale mam nadzieję.
on to wie, i idzie do mnie.

AGIZ
4 czerwca 2014 o 06:30

nie ozdabiam już ust, nie pachnę nowością....

zgłoś

Sabi
4 czerwca 2014 o 11:55

"nie ozdabiam już ust, nie pachnę nowością. to woń, która przechodzi mężczyznę od stóp do wyrzeczenia się siebie. niedobrze. kiedy człowiek patrzy tylko w górę. " - jeżeli kocha tak naprawdę to zapach dla niego jest ciągle tak samo odurzający, tak samo piękna dla niego pomimo upływu czasu... a czas weryfikuje tylko prawdziwość tych uczuć (ale i inny temat tu do mnie krzyczy...)

zgłoś

ApisTaur
4 czerwca 2014 o 13:51

"nie ma tak, że dotykasz stopami dna, a łeb wystawisz do słońca. "- najgorzej gdy dno / nie ma końca //:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się