22 lipca 2012

Znaczy pekta

http://biuroliterackie.pl/biuro/biuro?site=110&news_ID=2012-07-21


liczba komentarzy: 12 | punkty: 0 |  więcej 

issa,  

I znaczy drobne. Bardzo się cieszę:)

zgłoś |

Jarosław Jabrzemski,  

I znaczy mrucz mi :)

zgłoś |

Alutka P,  

silne maleństwo:) znaczy

zgłoś |

sisey,  

Oj znaczy, jak diabli. Jestem dumny, że jakieś Drobne z portaliku maluśkich westchnień, sięga po nominację do jednej z najważniejszych nagród. Boję się marzyć dokąd droga, gdy tak wysoko, ana liczniku raptem dwudziestka z "okładem". Szczerze gratuluję i śmieję, zastanawiając się, czy chociaż raz znalazła się Autorka w tutejszym TOP :D Odpowiedzi nie oczekuję. Satysfakcję mam, że dopingowałem. JJ, przekaż jeśli łaska, kontakt masz jednak lepszy. ;)

zgłoś |

Jarosław Jabrzemski,  

Dziękuję i przekażę. Lepszy - na pierwszej stronie nominowanego tomiku chochlik wydrukował: Jarkowi Jabrzemskiemu :)

zgłoś |

sisey,  

miałem okazję zauważyć. :D chochliki umierają stojąc. ;)

zgłoś |

filo,  

szczerze gratuluję :)

zgłoś |

pekta,  

dziękuję Wam. póki co, jest tylko gorzej. pozdrawiam

zgłoś |

issa,  

minie, toż wiesz

zgłoś |

Darek i Mania,  

gratuluję i trzymam kciuki :))

zgłoś |

Alutka P,  

pekto - gorzej? Teraz już tylko lepiej - to nic, że ze Szwecji;) buź

zgłoś |



pozostałe tematy: Znaczy pekta,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1