21 listopada 2015
poezja
monolog
oczekiwania bywają zsiadłe jak mleko przypominam sobie o tym okazjonalnie wychodząc do teatru wtedy wieszasz się na mojej szyi a ja na takie wyjścia mam ulubioną apaszkę i czarne szpilki z półpiętra szeptem wyznaczam granicę
.. podoba mi się i treść i wersyfikacja i oszczędność słowa. Taka refleksja mnie naszła, że może warto naszym oczekiwaniom wyznaczać granice....:)
zgłoś
Zuz, tak to dobra refleksja :) trafiłaś w sedno.
...:)))
na półpiętrze skupiała się aktywność mojego dzieciństwa. Później te pierwsze emocje. Nie zauważyłem jak i kiedy znikło półpiętro ;)
no to fajnie się masz Damian :) może ja zostanę sprzątaczką i klatkę pozamiatam...
na taniec z miotełką popatrzę. Jakże to erotyczne :) Martu, Ty moje ;)
O Boshe , Damian !!!!
klatka na półpiętrze to świat niepowtarzalny. On swoiście sobie z żadnym równoległy ;) W nim więc pozostańmy :)
nie wiem czy tak można powiedzieć, ale to bardzo kobiecy tekst :) bardzo mi się podoba
dziękuję Kochana...że kobiecy to dla mnie duży komplement.
ciekawy początek :) ja też lubię wiersze nieprzegadane.. a przegadane oczekiwania.. hmm ;)
tak... ja też lubię ale czasami jest inaczej, na odwrót...
pierwsza zwrotka mogłaby istnieć sama, jako miniatura - szczególnie przypadła mi do gustu
Dziękuję Marzenko za poczytanie :)
zwiewne, obiecujące jak cd :)
miau :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
.. podoba mi się i treść i wersyfikacja i oszczędność słowa. Taka refleksja mnie naszła, że może warto naszym oczekiwaniom wyznaczać granice....:)
zgłoś
Zuz, tak to dobra refleksja :) trafiłaś w sedno.
zgłoś
...:)))
zgłoś
na półpiętrze skupiała się aktywność mojego dzieciństwa. Później te pierwsze emocje. Nie zauważyłem jak i kiedy znikło półpiętro ;)
zgłoś
no to fajnie się masz Damian :) może ja zostanę sprzątaczką i klatkę pozamiatam...
zgłoś
na taniec z miotełką popatrzę. Jakże to erotyczne :) Martu, Ty moje ;)
zgłoś
O Boshe , Damian !!!!
zgłoś
klatka na półpiętrze to świat niepowtarzalny. On swoiście sobie z żadnym równoległy ;) W nim więc pozostańmy :)
zgłoś
nie wiem czy tak można powiedzieć, ale to bardzo kobiecy tekst :) bardzo mi się podoba
zgłoś
dziękuję Kochana...że kobiecy to dla mnie duży komplement.
zgłoś
ciekawy początek :) ja też lubię wiersze nieprzegadane.. a przegadane oczekiwania.. hmm ;)
zgłoś
tak... ja też lubię ale czasami jest inaczej, na odwrót...
zgłoś
pierwsza zwrotka mogłaby istnieć sama, jako miniatura - szczególnie przypadła mi do gustu
zgłoś
Dziękuję Marzenko za poczytanie :)
zgłoś
zwiewne, obiecujące jak cd :)
zgłoś
miau :)
zgłoś