21 listopada 2015

poezja

Marta M.
Marta M.

monolog

oczekiwania bywają
zsiadłe jak mleko
przypominam sobie o tym
okazjonalnie wychodząc
do teatru


wtedy wieszasz się na mojej szyi
a ja na takie wyjścia 
mam ulubioną apaszkę
i czarne szpilki


z półpiętra szeptem
wyznaczam granicę

zuzanna809
21 listopada 2015 o 21:40

.. podoba mi się i treść i wersyfikacja i oszczędność słowa. Taka refleksja mnie naszła, że może warto naszym oczekiwaniom wyznaczać granice....:)

zgłoś

Marta M.
21 listopada 2015 o 21:43

Zuz, tak to dobra refleksja :) trafiłaś w sedno.

zgłoś

zuzanna809
21 listopada 2015 o 22:02

...:)))

zgłoś

Damian Paradoks
21 listopada 2015 o 21:47

na półpiętrze skupiała się aktywność mojego dzieciństwa. Później te pierwsze emocje. Nie zauważyłem jak i kiedy znikło półpiętro ;)

zgłoś

Marta M.
21 listopada 2015 o 21:56

no to fajnie się masz Damian :) może ja zostanę sprzątaczką i klatkę pozamiatam...

zgłoś

Damian Paradoks
21 listopada 2015 o 22:00

na taniec z miotełką popatrzę. Jakże to erotyczne :) Martu, Ty moje ;)

zgłoś

Marta M.
21 listopada 2015 o 22:01

O Boshe , Damian !!!!

zgłoś

Damian Paradoks
21 listopada 2015 o 22:04

klatka na półpiętrze to świat niepowtarzalny. On swoiście sobie z żadnym równoległy ;) W nim więc pozostańmy :)

zgłoś

Ananke
21 listopada 2015 o 21:56

nie wiem czy tak można powiedzieć, ale to bardzo kobiecy tekst :) bardzo mi się podoba

zgłoś

Marta M.
21 listopada 2015 o 21:59

dziękuję Kochana...że kobiecy to dla mnie duży komplement.

zgłoś

jeśli tylko
21 listopada 2015 o 22:11

ciekawy początek :) ja też lubię wiersze nieprzegadane.. a przegadane oczekiwania.. hmm ;)

zgłoś

Marta M.
21 listopada 2015 o 22:28

tak... ja też lubię ale czasami jest inaczej, na odwrót...

zgłoś

Marzena Przekwas-Siemiątkowska
22 listopada 2015 o 13:07

pierwsza zwrotka mogłaby istnieć sama, jako miniatura - szczególnie przypadła mi do gustu

zgłoś

Marta M.
22 listopada 2015 o 23:08

Dziękuję Marzenko za poczytanie :)

zgłoś

LadyC
22 listopada 2015 o 23:45

zwiewne, obiecujące jak cd :)

zgłoś

Marta M.
23 listopada 2015 o 20:40

miau :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się