13 february 2024

Raniuszek rankiem [Nature]


Raniuszek rankiem


number of comments: 14 | rating: 5 |  more 

Weronika,  

Jakby trochę zaspany...

report |

Jaga,  

Choć dopiero z gniazdka wstałem/ aparatka mnie nachodzi/ oczek nawet nie przetarłem/ tylko wietrzyk lekko chłodzi/ Rzeknę do niej, aparatko/ pospać lubi też raniuszek / sesja będzie lecieć gładko/ gdy napełnię własny brzuszek ;)

report |

Eva T.,  

fikusny :)

report |

Jaga,  

Raniuszki serio fikają na gałązkach ;)) Zrobienie zdjęcia w jakiejś przestrzeni graniczy z cudem. Mnie, jak do tej pory tylko, takie się udało :))

report |

jeśli tylko,  

zabawny, jakby cały był łebkiem :)

report |

Jaga,  

Mała kulka z długim ogonkiem :))

report |

violetta,  

Ale ptaszkom fajnie na gałązce siedzieć:)

report |

Jaga,  

On siada na ułamek sekundy :))

report |

Adam Pietras (Barry Kant),  

Ucieczka w sweetaśność? ; ).

report |

Jaga,  

Raniuszek jest słodki, nic na to nie poradzę, ważne, że w ogóle udało się tę słodycz złapać ;))

report |

Adam Pietras (Barry Kant),  

Ja lubię np. cukrówki, ale gołębi pospolitych niezbyt. ; ).

report |

Jaga,  

Nazwa cukrówka może zmylić. Gdyż odnosi się zarówno do synogarlicy tureckiej (sierpówki) jak i do odmiany gołębia hodowlanego. Ale ja się nie znam, info czasem w necie jest sprzeczne, więc odsyłam do ornitologów :)) Domyślam się, że nie lubisz ze względów na odchody. U mnie wokół pełno ptaków różnych, gdyż korzystają ze stołówki zimą, a wody z poidełek latem. Odchody są, nie powiem, za to "czyszczą" mi rośliny z owadów i ich larw, tudzież liszek. Wszystko ma swoją cenę, a najcenniejsza jest natura :))

report |

Adam Pietras (Barry Kant),  

Ok, dzięki za info, to te małe gołąbki o jasnym upierzeniu, te pospolite owszem zanieczyszczają a poza tym są jakieś bezkształtne i w ogóle nierozgarnięte. Natomiast uwielbiam wróble szczególnie jak pikują. Poza tym, z tego co mam na podwórku - wrony i kilka kruków. Jest też taki jak na Twoim zdjęciu, tylko w czarnym i ciemno-zielonym upierzeniu. A natura to już w ogóle szeroki temat ; ).

report |

Jaga,  

Dziękuję Wam za zainteresowanie raniuszkiem,choć zdjęcie nie jest najlepsze. Pozdrawiam i życzę Wam słodkich Walentynek :))

report |other photos: Nim kur zapieje, Przed zmrokiem, Zapach czereśni, Dance macabre w kolorze, Wesołych Świąt Wielkanocnych, Narcyz, Naturalnie, Kwitnąco, Tyczki z pączkami, W gotowości, Zmęczenie wiosenne, Wiosenny zawrót głowy, Pod słońce, To wszystko moje, Elektryczka, Też lubię bazie, Zimowe światło wiosny, Na przednówku, Popyla dalej, Zbieraczki szafranu, Chyba coś się popsuło, Raniuszek rankiem, Jeden dzień ze słońcem, Łapacze światła, Pod lodem, Hortensja, Nasłoneczniony, Śnieżynka, Mroźne ciepło, Kamuflaż, Mrożone złoto, Bufet pod dziką różą, Pod górkę, Nie potrzeszczał potrzeszcz, Wigilijny poranek, Wesołych Świąt, Też na pociąg?, Dzięcioł w zęby stukał, Donna paparazzo?, Trochę wkurzona, Opowieści z zimy, Pory roku, Tańcowała jesień z zimą, W czapce Mikołaja, Ćwir, Diuna, Upadły kwiat, Pięć pokus Adama, Bukiet jesienny, Tylko jesienią, Tylko światło, Jak to w listopadzie, Listopadowe Święto, W czerwieni i złocie, Rudy grzyb, Smak jesieni, W gąszczu codzienności, Jesienny look, Modraszek na modrym, Puder różany, Refleksy poranne, Ostra miękkość, Na jaskółkę, Jesienny poranek, Georginia na dobry początek, Wstęp do jesieni, U schyłku dnia, Kwiaty późnego lata, Z deszczu i światła, Przedsionek jesieni, Kozaczek, W świetle poranka, Pod płaszczykiem, Światłem nasycona, Cień układu, W kroplach deszczu, Ostatni spektakl we dwoje, Zaczyna się?, W bokobrodach i z profilu, Kiedy zamigotała złotem sukienka, Stan upalnego lata, Kopciuszek idzie na bal, Pasek cienia, Ciężko napylona, Przechył kontrolowany, Znowu ta pszczoła, Okrasa lata, Ważka niebieska, Czerwone góry o zachodzie, Letni żarek, Atak lata, Nie/pozowane, Karłątek na łące, Cień gorącego lata, Zacieram ręce, Planeta niejednego słońca, Ku światłu, Piekielna góra, W zielonym, U-dźwig, Rad ptaszek w kąpieli, Pozłacany, Przemijanie, Z profilu, Błysk poranka, Życzenia, Odmieniec, Mój ci on, Serce na miarę serduszka, Jak dwa gołąbki, czyli portret wiosenny, Kiść wiosny, Czyżby trzeszczała?, Nie pod tym numerem, Krajobraz przed burzą, Białogłowy, Bazie marcowe, Bukiet przedwiośnia, Lutowe też w kropeczki, Wiosna, Drogowskaz, Taki ze mnie dzięciołek, Giętym szlakiem prowadzeni, Gdy poranne wstają zorze, To ja, krzyżodziób świerkowy, Więcej światła, Wesołych Świąt, W krainie smogów, Mogoty wieczorową porą, Jesienny kadr, Mroźny błękit, Pogodnych, zdrowych i spokojnych Świąt, Symbol wiosny, Poranek gila, O wschodzie, Piramida zależności, Szczęśliwego Nowego Roku 2022, Świąteczno noworocznie, Róża szroniona, Szara zima, Na szare dni, Na szczęście, dukacik, Zjazd po szarość, Zasnute deszczem, Lato przyszło w kropelkach, Na pomoc, Bialy motyl, W kolorze, Zachodzi słoneczko, Pan pokląskwa w rzepaku, Zakwitły jabłonie,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1