9 february 2025
photography
Ulubiona zatoczka
Urocza ta zatoczka :)
report
Niestety, już tak nie wygląda. Na górze były ruiny hotelu Xenia i ktoś je kupił, wybudował nowy ekskluzywny hotel, a plaża została odpowiednio zagospodarowana dla gości. Smutne to, że znikaja takie "perełki".. :(
Piękne, nic nie robisz, tylko zwiedzasz :)
Najpierw trzeba na to "nicnierobienie" zapracować ;))
Na emeryturze będę sobie zwiedzać :)
Albo jak przejdziesz na pracę zdalną :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
Urocza ta zatoczka :)
report
Niestety, już tak nie wygląda. Na górze były ruiny hotelu Xenia i ktoś je kupił, wybudował nowy ekskluzywny hotel, a plaża została odpowiednio zagospodarowana dla gości. Smutne to, że znikaja takie "perełki".. :(
report
Piękne, nic nie robisz, tylko zwiedzasz :)
report
Najpierw trzeba na to "nicnierobienie" zapracować ;))
report
Na emeryturze będę sobie zwiedzać :)
report
Albo jak przejdziesz na pracę zdalną :)
report