9 lutego 2025
fotografia
Ulubiona zatoczka
Urocza ta zatoczka :)
zgłoś
Niestety, już tak nie wygląda. Na górze były ruiny hotelu Xenia i ktoś je kupił, wybudował nowy ekskluzywny hotel, a plaża została odpowiednio zagospodarowana dla gości. Smutne to, że znikaja takie "perełki".. :(
Piękne, nic nie robisz, tylko zwiedzasz :)
Najpierw trzeba na to "nicnierobienie" zapracować ;))
Na emeryturze będę sobie zwiedzać :)
Albo jak przejdziesz na pracę zdalną :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
Urocza ta zatoczka :)
zgłoś
Niestety, już tak nie wygląda. Na górze były ruiny hotelu Xenia i ktoś je kupił, wybudował nowy ekskluzywny hotel, a plaża została odpowiednio zagospodarowana dla gości. Smutne to, że znikaja takie "perełki".. :(
zgłoś
Piękne, nic nie robisz, tylko zwiedzasz :)
zgłoś
Najpierw trzeba na to "nicnierobienie" zapracować ;))
zgłoś
Na emeryturze będę sobie zwiedzać :)
zgłoś
Albo jak przejdziesz na pracę zdalną :)
zgłoś