3 february 2014

graphics

aPotem
aPotem

Ananke
3 february 2014 at 13:58

ciekawe, lekkie i miękkie

report

aPotem
3 february 2014 at 18:27

Dziękuję.

report

KA
3 february 2014 at 14:30

... zyli dłłługooo i szczęśliwie

report

aPotem
3 february 2014 at 18:28

Tak myślisz?

report

Eva T.
3 february 2014 at 23:49

wyglada jakby tlem bylo zdjecie. lęku tu nie widze, raczej zamyslenie lub drzemke, sen na łace ;) podoba sie :)

report

aPotem
5 february 2014 at 09:48

Nie jest. Zatem muszę pomyśleć nad zmianą tytułu. Dziękuję.

report

alt art
4 february 2014 at 10:01

jeżeli to lęk, to chiba pierwotny..

report

aPotem
5 february 2014 at 09:48

Chiba tak.

report

Aśćka
4 february 2014 at 15:59

jakoś mi się to z lękiem nie kojarzy, ona raczej spokojnie śpi, w tych kulach biało-złotej poświaty i puchochmurek:)

report

aPotem
5 february 2014 at 09:49

:)

report

Bazyliszek
9 february 2014 at 16:52

podobnie jak Ascka, wyraz twarzy "niestrachliwy", ale ladny obraz:)))

report

aPotem
16 february 2014 at 15:11

Ale pięść(i) mówią co innego.

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register