3 lutego 2014

grafika

aPotem
aPotem

Ananke
3 lutego 2014 o 13:58

ciekawe, lekkie i miękkie

zgłoś

aPotem
3 lutego 2014 o 18:27

Dziękuję.

zgłoś

KA
3 lutego 2014 o 14:30

... zyli dłłługooo i szczęśliwie

zgłoś

aPotem
3 lutego 2014 o 18:28

Tak myślisz?

zgłoś

Eva T.
3 lutego 2014 o 23:49

wyglada jakby tlem bylo zdjecie. lęku tu nie widze, raczej zamyslenie lub drzemke, sen na łace ;) podoba sie :)

zgłoś

aPotem
5 lutego 2014 o 09:48

Nie jest. Zatem muszę pomyśleć nad zmianą tytułu. Dziękuję.

zgłoś

alt art
4 lutego 2014 o 10:01

jeżeli to lęk, to chiba pierwotny..

zgłoś

aPotem
5 lutego 2014 o 09:48

Chiba tak.

zgłoś

Aśćka
4 lutego 2014 o 15:59

jakoś mi się to z lękiem nie kojarzy, ona raczej spokojnie śpi, w tych kulach biało-złotej poświaty i puchochmurek:)

zgłoś

aPotem
5 lutego 2014 o 09:49

:)

zgłoś

Bazyliszek
9 lutego 2014 o 16:52

podobnie jak Ascka, wyraz twarzy "niestrachliwy", ale ladny obraz:)))

zgłoś

aPotem
16 lutego 2014 o 15:11

Ale pięść(i) mówią co innego.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się