3 lutego 2014
grafika
lęk
ciekawe, lekkie i miękkie
zgłoś
Dziękuję.
... zyli dłłługooo i szczęśliwie
Tak myślisz?
wyglada jakby tlem bylo zdjecie. lęku tu nie widze, raczej zamyslenie lub drzemke, sen na łace ;) podoba sie :)
Nie jest. Zatem muszę pomyśleć nad zmianą tytułu. Dziękuję.
jeżeli to lęk, to chiba pierwotny..
Chiba tak.
jakoś mi się to z lękiem nie kojarzy, ona raczej spokojnie śpi, w tych kulach biało-złotej poświaty i puchochmurek:)
:)
podobnie jak Ascka, wyraz twarzy "niestrachliwy", ale ladny obraz:)))
Ale pięść(i) mówią co innego.
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
ciekawe, lekkie i miękkie
zgłoś
Dziękuję.
zgłoś
... zyli dłłługooo i szczęśliwie
zgłoś
Tak myślisz?
zgłoś
wyglada jakby tlem bylo zdjecie. lęku tu nie widze, raczej zamyslenie lub drzemke, sen na łace ;) podoba sie :)
zgłoś
Nie jest. Zatem muszę pomyśleć nad zmianą tytułu. Dziękuję.
zgłoś
jeżeli to lęk, to chiba pierwotny..
zgłoś
Chiba tak.
zgłoś
jakoś mi się to z lękiem nie kojarzy, ona raczej spokojnie śpi, w tych kulach biało-złotej poświaty i puchochmurek:)
zgłoś
:)
zgłoś
podobnie jak Ascka, wyraz twarzy "niestrachliwy", ale ladny obraz:)))
zgłoś
Ale pięść(i) mówią co innego.
zgłoś