17 september 2013
graphics
Jeden z moich ulubionych
boi się pokazać swoje prawdziwe piękno?ma taka minę jakby zastanawiała się czy aby na pewno tego chce :))
report
Taka ważniaczka :) Malowana, a nie do końca wierzy, że zostanie odpowiednio pomalowana :)
:)))- fajne:))
a gdybym tak dodal koloru, moze koszulke:)))))))
w takim klimacie rysowałąm białego delfina Uma, może kojarzysz
Kojarzę chętnie zobaczę ;)
Pilar - jak miałam 10 lat i pasjonowały mnie animacje, teraz już robię całkiem inne prace
Pamiętam, jak ja miałam 10 lat i malowałam Muminki :) Szkoda, że nie mam tych rysunków...
też żałuje, z chęcią obejrzałabym Twoje muminkowe malunki
Jak znajdę więcej czasu poszukam innych moich starych prac :)
ok, pozdrawiam
You have to be logged in to use this feature. please Register
boi się pokazać swoje prawdziwe piękno?ma taka minę jakby zastanawiała się czy aby na pewno tego chce :))
report
Taka ważniaczka :) Malowana, a nie do końca wierzy, że zostanie odpowiednio pomalowana :)
report
:)))- fajne:))
report
a gdybym tak dodal koloru, moze koszulke:)))))))
report
w takim klimacie rysowałąm białego delfina Uma, może kojarzysz
report
Kojarzę chętnie zobaczę ;)
report
Pilar - jak miałam 10 lat i pasjonowały mnie animacje, teraz już robię całkiem inne prace
report
Pamiętam, jak ja miałam 10 lat i malowałam Muminki :) Szkoda, że nie mam tych rysunków...
report
też żałuje, z chęcią obejrzałabym Twoje muminkowe malunki
report
Jak znajdę więcej czasu poszukam innych moich starych prac :)
report
ok, pozdrawiam
report