Sabi
17 september 2013 at 13:27

boi się pokazać swoje prawdziwe piękno?ma taka minę jakby zastanawiała się czy aby na pewno tego chce :))

report

Pilar
17 september 2013 at 13:47

Taka ważniaczka :) Malowana, a nie do końca wierzy, że zostanie odpowiednio pomalowana :)

report

Wieśniak M
17 september 2013 at 16:59

:)))- fajne:))

report

Bazyliszek
21 september 2013 at 22:41

a gdybym tak dodal koloru, moze koszulke:)))))))

report

astrit33
11 march 2014 at 20:39

w takim klimacie rysowałąm białego delfina Uma, może kojarzysz

report

Pilar
11 march 2014 at 20:42

Kojarzę chętnie zobaczę ;)

report

astrit33
11 march 2014 at 20:45

Pilar - jak miałam 10 lat i pasjonowały mnie animacje, teraz już robię całkiem inne prace

report

Pilar
11 march 2014 at 20:51

Pamiętam, jak ja miałam 10 lat i malowałam Muminki :) Szkoda, że nie mam tych rysunków...

report

astrit33
11 march 2014 at 20:54

też żałuje, z chęcią obejrzałabym Twoje muminkowe malunki

report

Pilar
11 march 2014 at 20:56

Jak znajdę więcej czasu poszukam innych moich starych prac :)

report

astrit33
11 march 2014 at 20:59

ok, pozdrawiam

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register