17 września 2013
grafika
Jeden z moich ulubionych
boi się pokazać swoje prawdziwe piękno?ma taka minę jakby zastanawiała się czy aby na pewno tego chce :))
zgłoś
Taka ważniaczka :) Malowana, a nie do końca wierzy, że zostanie odpowiednio pomalowana :)
:)))- fajne:))
a gdybym tak dodal koloru, moze koszulke:)))))))
w takim klimacie rysowałąm białego delfina Uma, może kojarzysz
Kojarzę chętnie zobaczę ;)
Pilar - jak miałam 10 lat i pasjonowały mnie animacje, teraz już robię całkiem inne prace
Pamiętam, jak ja miałam 10 lat i malowałam Muminki :) Szkoda, że nie mam tych rysunków...
też żałuje, z chęcią obejrzałabym Twoje muminkowe malunki
Jak znajdę więcej czasu poszukam innych moich starych prac :)
ok, pozdrawiam
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
boi się pokazać swoje prawdziwe piękno?ma taka minę jakby zastanawiała się czy aby na pewno tego chce :))
zgłoś
Taka ważniaczka :) Malowana, a nie do końca wierzy, że zostanie odpowiednio pomalowana :)
zgłoś
:)))- fajne:))
zgłoś
a gdybym tak dodal koloru, moze koszulke:)))))))
zgłoś
w takim klimacie rysowałąm białego delfina Uma, może kojarzysz
zgłoś
Kojarzę chętnie zobaczę ;)
zgłoś
Pilar - jak miałam 10 lat i pasjonowały mnie animacje, teraz już robię całkiem inne prace
zgłoś
Pamiętam, jak ja miałam 10 lat i malowałam Muminki :) Szkoda, że nie mam tych rysunków...
zgłoś
też żałuje, z chęcią obejrzałabym Twoje muminkowe malunki
zgłoś
Jak znajdę więcej czasu poszukam innych moich starych prac :)
zgłoś
ok, pozdrawiam
zgłoś