Sabi
17 września 2013 o 13:27

boi się pokazać swoje prawdziwe piękno?ma taka minę jakby zastanawiała się czy aby na pewno tego chce :))

zgłoś

Pilar
17 września 2013 o 13:47

Taka ważniaczka :) Malowana, a nie do końca wierzy, że zostanie odpowiednio pomalowana :)

zgłoś

Wieśniak M
17 września 2013 o 16:59

:)))- fajne:))

zgłoś

Bazyliszek
21 września 2013 o 22:41

a gdybym tak dodal koloru, moze koszulke:)))))))

zgłoś

astrit33
11 marca 2014 o 20:39

w takim klimacie rysowałąm białego delfina Uma, może kojarzysz

zgłoś

Pilar
11 marca 2014 o 20:42

Kojarzę chętnie zobaczę ;)

zgłoś

astrit33
11 marca 2014 o 20:45

Pilar - jak miałam 10 lat i pasjonowały mnie animacje, teraz już robię całkiem inne prace

zgłoś

Pilar
11 marca 2014 o 20:51

Pamiętam, jak ja miałam 10 lat i malowałam Muminki :) Szkoda, że nie mam tych rysunków...

zgłoś

astrit33
11 marca 2014 o 20:54

też żałuje, z chęcią obejrzałabym Twoje muminkowe malunki

zgłoś

Pilar
11 marca 2014 o 20:56

Jak znajdę więcej czasu poszukam innych moich starych prac :)

zgłoś

astrit33
11 marca 2014 o 20:59

ok, pozdrawiam

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się