19 april 2015

19 april 2015, sunday ( Poradnik nieroba doskonałego )

1. Nie podejmuj żadnej pracy domowej, którą można odłożyć na jutro , a jutro pamiętaj, że jest pojutrze i popojutrze.
2.Leż na kanapie, nie myśl za dużo i dłub w nosie, a jeśli i to obrzydnie to tylko leż, albo zagraj całej trójce na nosie i uderz w sen.
3. Pamiętaj, że gdyby ci się chciało jak ci się nie chce, musiałbyś się drugi raz narodzić.
4. Nie pożądaj niczego ani nikogo prócz własnego lenistwa. Pozostałość wymaga wysiłku, a to już... spore zagrożenie dla twojej doskonałości.
5. Stosuj się do mądrych porad zdrowotnych. To pomoże ci w nieróbstwie dotrwać setki.
6.Jeśli coś zechcesz napisać pomyśl o dotąd nieprzeczytanych...w tym i noblistach. Zaraz ci się odechce.
7.Kup za samo spłacające się raty lodówkę samo napełniającą się, szybkowar i zmywarkę. Gdy grające kiszki kancerują uszy wyciągnij samo nakrywający się stolik spomiędzy bajek i w końcu zrób z niego użytek.
8.Gdy latające po chałupie lekceważki porządków osiągną spore rozmiary, a ty jakimś cudem jesteś nierobem estetą, wytresuj szmatę, miotłę ,odkurzacz. Pomyśl jednak, że od brudu raczej się nie umiera.
9.W kwestii seksu nie wysilaj się. Ominą cię zakwasy. Nikt nie jest tak doskonały jak własna ręka i choć Wasserman wtedy wypowie się o tobie ujemnie, wiedz że na jego pozytywnej opinii zależy tylko masochistom.
10. Pamiętaj, że czasem zaniechanie przynosi większy pożytek od działania, ale szanuj pracoholików. Oni też mają własną bajkę.
11. Jeśli wpadnie ci kiedyś szalony pomysł do głowy, by stworzyć CV , napisz prawdę. Żaden normalny pracodawca nie skala twej doskonałości pracą. Jeśli zaś trafisz na kosmitę pamiętaj, że nawet tak zwana ciepła posadka nie jest dość dobra dla ciebie. Dlatego lepiej nie pisz CV.
12. Zlikwiduj budzik, a jeśli lubisz spacerować i podziwiać świat, rób to tak, żeby się nie zmęczyć.
13. Nic bardziej nie zdobi nieroba doskonałego jak szóstka w lotto, dlatego od czasu do czasu wysil się i przejdź do kolektury.
14.Poszukaj miejsca ostatecznego leżakowania. Najlepiej pod wierzbą płaczącą . Na jej przychylność zawsze będziesz mógł liczyć.
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register