brakuje zaliczeń
niezdane egzaminy
z wykutych reguł i zasad
zapominam o wyjątkach
liczne błędy w wyprowadzaniu
i podstawianiu wzorów
dają zaskakujące wyniki
rozwiązywanie zadań
udaremniają emocje
bezmyślne z natury
nowy rok witam szampanem
i łzami świadoma
że mimo postanowień
od lat powtarzam
najważniejsze co w sercu:)
report
bałagan, Haniu!:))
report
lepszy bałagan, nić pustka:) kiedyś się posprząta...
report
Haniu, pewnie masz rację!
report
z wszystkich szkół mię wywalili..
report
Alcie, witaj w klubie!:)
report
przecie ja tu byłem nim siem urodziłaś..
report
toteż witam Prezesa!
report
dwudziestego piątego października 2004 o trzynastej zrezygnowałem ze wszystkich tytułów; szatniarzem jestem..
report
jakbym czytała o sobie :) podepnę pewne skojarzenie (z wzorów i wyników ;)
report
Jeśli tylko - to się cieszę!
report
:)))
report
Jeśli tylko - oto cała matematyka! Dziękuję!:)
report
nie rozpieszcza, Ghost..:)
report
Alcie, to Ci powierzam bez obaw swoją kurteczkę!
report
no tak emocje bezmyślne z natury / raz ciągną do dołka, innym razem w chmury :) Miłego Zuzanko! PS. drobna sugestia na pw
report
Bosanóżko - dziękuję, dumam.:)
report
Zuziu, bardzo, ale mam nadzieję, że ja nie będę powtarzać :)
report
ależ skąd! Moniś, to tylko niektórzy, mniej zdolni! Duża buźka!:)))
report
buziak i dla Ciebie :)
report
pamiętam dwóję z taktyki wojskowej, oj się działo; trzyamć kciuki ?
report
nie zaszkodzi, Jerzyku - współczuję tej dwói, bo przecież nie ma jak to taktyka wojskowa!!:))
report
Zuziu, z czasem oceny zostaną zmienione :) Pozdrawiam serdecznie :)
report
i w końcu przejdę Joszko!:)))
report
bilans i tak na 0 ...superatą wspomnienia radości.. mankiem marzenia
report
"bilans musi wyjść na zero..." Dziękuję, Drwalu!:)
report
...zajrzałam...wpisana na piaty rok warunkowo... warunek-żelbet... buziaki Zuziu... mikołajkowe...:)
report
warunkowo powiadasz, Veronico? Zawsze to coś, ale też stres!:)))
report
...egzamin z życia, co dzień się zdaje/ nie ważne na ile/ ważne, że nauka przyszłość wydaje :)) Pozdrawiam serdecznie, Zuziu :))
report
w końcu ciągle się uczymy/ może kiedyś zaliczymy...?
report
"ucz się ucz, nauka to potęgi klucz", czy jakoś tak to leciało. Więcej wiary w siebie, Zuzanno. Pozdrawiam optymistycznie.
report
"jak nazbierasz dużo kluczy, to zostaniesz woźnym" - tak to leciało, ale lepiej być zadowolonym woźnym niż głupawym ministrem..:)
report
Szkoły to jakiś koszmar!
report
do dzisiaj śni mi się matura...:)
report
może choć ten co nadchodzi będzie szczęśliwy - do tego potrzeba też optymistycznego nastawienia, a nie tylko bajania o własnej krzywdzie .... swoją drogą jeżeli już mowa o nowym roku, to pamiętam jednego szczęśliwego sylwestra - z twarzą Merlin M.
report
cieszę się Krzysiu,że wreszcie mnie odwiedziłeś!:) To bajanie to nie o krzywdzie, tylko o własnej głupocie...Życzę Ci udanego sylwestra i żeby się spełniła wiara w lepszy nowy rok. zaintrygowałeś mnie tym sylwestrem z twarzą Merlin...:)
report
http://www.youtube.com/watch?v=E3fqn1aBZ5Q
report
;)
report
dzięki!:)))
report
ładne zakończenie wzrusza :)
report
...ponoć " koniec wieńczy...." Mam go na początku, reszta to improwizacja. Pozdrawiam i dziekuję, Marcelku!:):)
report
wiesz bycie szczerym względem siebie to jest coś czego większość nie potrafi i to mnie wzruszyło :)dziękuję za pozdrowienia
report
:)))
report
Przestałam powtarzać rok w rok postanowienia i teraz jest mi lżej. Buziaki Zuziu :))
report
gratuluję! Buziaki.:))
report