4 february 2022

poetry

sam53
sam53

ostatnio dłużej śpię

być może przesypiam zimę w oczekiwaniu na wiosnę
i śnię sny w które wchodzisz
drzwiami oknami kominem

przyjemnie że odwiedzasz
lubię twoje gorące usta przed śniadaniem
zapach espresso
uśmiech jak z reklamy lodów

nie przeszkadza wygnieciona pościel
ciągłe podniecenie ani cellulit
cieszy nasza bliskość
nieokreślona przyjemność
gdy w milczeniu odkładamy dalszy ciąg snu na półkę
w jednej chwili wpisując się w życie

od kiedy przychodzisz
chowam blizny w zakamarki wierszy
nie wszyscy potrafią odnaleźć się w słowach

jeśli tylko
4 february 2022 at 09:43

może espresso?.. bardzo nastrojowy :)

report

sam53
5 february 2022 at 23:18

na sto procent espresso... dzieki :)))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register