6 december 2015

poetry

sam53
sam53

dobry na wspomnienie

pamiętasz. proponowałem kawę. aromatyczną
jak zwykle do wiersza. jeszcze czuję ciepły
oddech na plecach. odwróciłem się z przepraszam

na ustach. zdejmowałaś je delikatnie litera po
literze. rozmowa zeszła na drugi plan.
czas przystanął o krok. znów odchodziłem od zmysłów

rok z hakiem

Ania Ostrowska
6 december 2015 at 16:38

dobry na wspominanie. Tak.

report

sam53
6 december 2015 at 19:18

dzięki Aniu :) :)

report

obiekcja
6 december 2015 at 19:25

pamiętam. kawa - feeria barw smaków i zapachów na ukwieconej łące. nad głowami błękit "latawce dmuchawce wiatr". miłe wrażenia - dobre wspomnienia. pięknie. :))))

report

sam53
12 december 2015 at 11:20

jak dobrze mieć wyobraźnię, można sobie wtedy pięknie wspominać i nie tylko :)))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register