17 march 2012

Spieszę donieść, kochani...

... zachęcona przykładem Gabrysi i Leszka, że wczoraj podpisałam umowę z pewnym krakowskim wydawnictwem na publikację tomiku swoich wierszy. Ukaże się zapewne w ciągu miesiąca i będzie zawierał sześćdziesiąt sześć różnych utworów, z których wiele powstało pod Waszym wpływem.
Dlatego dziękuję serdecznie wszystkim trumlowskim przyjaciołom za to, że nie tylko czytali owe stworki, lecz i potrafili zainspirować mnie do dalszego ich tworzenia.
Wasze zdrowie, kochani. :)))
A tomik zilustrował ponadto swoimi obrazami pewien dobry malarz, więc kogo znudzą wiersze, będzie miał przynajmniej na co popatrzeć. ;)


number of comments: 83 | rating: 0 |  more 

Magdala,  

gratuluję, fajnie powąchać tomik i usłyszeć szelest swoich wierszy/prozy (do wyboru!). trudno to porównać z otwarciem laptopa. trzymam kciuki za efekt.

report |

Miladora,  

Dzięki, Magdalko. :))) Sama jestem zdziwiona, bo tak z głupia frant posłałam do wydawnictwa i doczekałam się pozytywnej odpowiedzi w rekordowym czasie zaledwie dwóch tygodni. I niech ktoś powie, że cuda się nie zdarzają. :))) Buziaki :)

report |

Magdala,  

to nie cuda, to my nie doceniamy własnej twórczości i nie wierzymy wystarczająco we własne siły. czasami potrzebny jest ktoś, kto nam powie, że jesteśmy wspaniali i że warto. to szczęście spotkać takich ludzi. miałam to szczęście i życzę każdemu twórcy takich spotkań. pozdrawiam serdecznie. to nie cud, Miladoro :)) to talent.

report |

Miladora,  

Magdalku - skromność bardziej popłaca, bo można uniknąć wielu rozczarowań, jakie grożą zadufanym w sobie twórcom. ;))) Kiedy nie liczy się na cuda, to niespodzianka jest tym bardziej radosna. :)

report |

Magdala,  

o tym mówię. nigdy nie odważyłabym się zacząć pisać, gdyby nie przyjaciel pierwszy. gdyby nie przyjaciel drugi, nie udałoby się w takim stopniu, gdyby nie trzeci - nie kontynuowałabym "dziełka" :))) skromność nie zawsze popłaca, a marnowanie talentu jest ponoć grzechem. :))

report |

Wieśniak M,  

i ja gratuluję Milu .co za wieść!-krakowski malarz i wiersze- sześdziesiąt sześć wszystkie z uśmiechem autorki .Niech się powielają Twoje stworki:)))

report |

Miladora,  

Dziękuję, Wuńku Niezawodny. :))) Buziakami, jak zwykle. :)

report |

Wieśniak M,  

ach wiadomość tak przednia nie mogła obejść się bez wiersza- zamieściłem przed chwilą na poezji:))- buziaku Milu:))

report |

dracena,  

Gratuluję jest powód do dumy, powodzenia w odbiorze tomiku.

report |

Miladora,  

Dzięki, Dracenko - bardziej do radości, niż do dumy, bo duma lubi czasem przewracać w głowie. ;))) Buziaki :)

report |

Szel,  

dosc tajemniczo mowisz Miladoro, czyzby wydawnictwo nie zazadalo od ciebie kasy za wydanie go, a zamierzalo na tobie zarobic? ...ojjj zeby tak bylo :))))))

report |

Miladora,  

Wydawnictwo nie zażądało żadnej kasy, Szeleczko. :))) Wydają na swój koszt. Zresztą na kasę to mnie teraz kompletnie nie stać, więc tym bardziej się cieszę. Buziaki - są tam także Twoje bluesy. :)

report |

Szel,  

puchne z dumy ze ciebie znam i ciesze sie twoim sukcesem!!!!!!!!! i wcale nie jest tak ze odebralo mi mowe tylko dlatego...ale po temu tez ze cie docenili, jakby ci to powiedziec..ze sie im sama pokazalas?

report |

Darek i Mania,  

a tango też jest ?

report |

Miladora,  

Tango też jest, Dareczku. :))) Natomiast wysłuchałam Twojego wiersza w opracowaniu muzycznym Leszka i jestem pod wrażeniem. :) Buziaki :)

report |

Szel,  

ja tez wczoraj dostalam tango Darku od Leszka...i jestem pod wielkim urokiem , a ty nie zpomnij o mnie Miladoro...musze ten tomik miec koniecznie dla siebie :)

report |

Miladora,  

Szeleczku - na pewno nie zapomnę, bo przecież zawdzięczam Ci niektóre bluesy, więc chciałabym ująć to w dedykacji dla Ciebie. :))) Buźka, Szelmo :)

report |

milena,  

cieszę się z Tobą, Miladoro i gratuluję :)))

report |

Miladora,  

Dzięki, Milenko. :))) Buźka i dobrego dnia :)

report |

kamyczek (Chinita),  

Gratuluję, Milu! Marzy mi się tomik z dedykacją Autorki. Buźka :)-

report |

Miladora,  

Dzięki, Kamyśka. :) Myślę, że Twoje marzenie potrafi się spełnić. ;))) Buziaki i miłego dnia :)

report |

gabrysia cabaj,  

ja nie miałam tyle szczęścia - amatorsko przecierałam szlak, nie wiedząc kompletnie nic na temat; nie znając się na rzeczy - a wczoraj miałam moment, żeby z tomików ułożyć stos w ogrodzie i podpalić:)))) dzisiaj mi przeszło - na szczęście! Miladoro, cieszę się z Tobą*

report |

Leszek Lisiecki,  

Ciekaw jestem jakbyś to technicznie zrobiła bo zdjęć nie pozwalam palić :)) Ale fakt - frycowe zapłaciłaś - dosłownie - ale tak to jest jak dwoje amatorów wchodzi w biznesy :))) Teraz to i ja mądrzejszy jestem :))) Milu - gratulacje wielkim głosem a nawet z zaśpiewem. Bluesowym :)))

report |

gabrysia cabaj,  

nie uprawiajmy, Leszku, prywaty pod wątkiem Miladory, ok? :))

report |

Leszek Lisiecki,  

Nie bardzo rozumiem ale... nie zmienia to szczerości gratulacji dla Miladory.

report |

gabrysia cabaj,  

przecież żartowałam:))D

report |

Miladora,  

Gabrysiu - kto jak kto, ale Ty od dawna zasługiwałaś już na tomik. Próbowałaś rozsyłać po różnych wydawnictwach? Ja chyba miałam po prostu zwyczajnego fuksa - pierwszy raz w życiu wysłałam wiersze i trafiłam. A przecież rymowanki nie są na topie. Jestem bardzo ciekawa Waszego tomiku i już się cieszę na lekturę Twoich utworów i grafiki Leszka. Powodzenia Wam życzę. :) Buziaki serdeczne :)

report |

Drwal,  

Milo mi pogratulować i powodzenia życzyć przy prezentacji tomiku, już ustawiam się w kolejce.

report |

Drwal,  

Miło mi pogratulować i powodzenia życzyć przy prezentacji tomiku, już ustawiam się w kolejce.

report |

Miladora,  

Dziękuję, Drwalku. :) Na pewno pokażę tomik, gdy się już pojawi. I na pewno będzie można go dostać ode mnie po najniższej możliwej cenie. :) Buziak na dobry dzień :)

report |

laura bran,  

to do poczytania i do popatrzenia ;)) fajnie, gratki :))

report |

Miladora,  

Taką mam nadzieję, Laurko. :) Właśnie opracowujemy zdjęcia obrazów z moim malarzem. :) Dzięki z serdecznymi buziakami. :)

report |

Darek i Mania,  

dziwię się że dopiero teraz wpadłaś na ten pomysł - obawiam się że teraz to wydawcy będą się do Ciebie odzywać - gratuluję i to wcale nie cud tylko zwyczajnie jesteś "dobra " -:**

report |

Miladora,  

Wpadłam, Dareczku, bo mojej przyjaciółce wydano tam miniatury prozatorskie, które odrzucały wszystkie inne wydawnictwa, jako nieopłacalne w publikacji. No i poszło ku mojemu zdziwieniu. :))) Pewnie, że dam znać i pokażę na Trumlu. Nawet przygotuję sobie specjalny pisak do dedykacji. :))) Buźka niedzielna i dzięki :)

report |

Darek i Mania,  

aha daj znać jak wyjdzie - (dane ) to chętnie go zakupię :)

report |

sisey,  

Fajnie, całe sześc dzie siąt i pewnie Ivo? :) Buziaki kochana siostro.

report |

Miladora,  

Owszem, Bracie - IB, jak słusznie się domyśliłeś. :))) Dzięki i buziaki podwójne posyłam. ;)))

report |

Miladora,  

Dziękuję, Voytqu. :) Miło mi Cię zobaczyć - dobrego dnia z buziakiem na okrasę. :)

report |

RENATA,  

Gratulacje .........cieszę się Miladorko

report |

Miladora,  

Dziękuję, Renatko. :) Mam nadzieję, że kiedyś zjawię się u Ciebie pod taką wiadomością. ;) Buziaki serdeczne :)

report |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Następna niespodzianka..Gratuluję Miluś - mam nadzieję że i dla mnie starczy.Pozdrawiam - cmok:)

report |

Miladora,  

Dla mnie też niespodzianka, Aneczko. :))) Dzięki serdeczne i na pewno starczy dla wszystkich chętnych. :) Buziaki na słoneczny dzień. :)

report |

Istar,  

wspaniałe wieści, gratuluję Mi :) :*

report |

Miladora,  

Dzięki, Iskierko. :))) Tam są wiersze napisane dla Ciebie, więc jak mogłabym o Tobie zapomnieć? ;))) Buziaki i miłego dnia :)

report |

RENATA,  

jestes tak miła osobą ze zasłuzyłaś na taką niespodziankę ..a my tutaj chyba jak rodzina i cieszą się wszyscy

report |

Miladora,  

Dzięki, Renatko. :)))

report |

Eva T.,  

Piekne wiadomosci! Gratuluje Miladoro! :))

report |

Miladora,  

Dziękuję, Evuniu. :) To miłe, gdy tyle osób potrafi cieszyć się ze mną. Buziaki i dobrego :)

report |

Bazyliszek,  

a mnie to nie dziwi:))))))gratulacje i buziaczki:)))

report |

Miladora,  

Bazylek - Ciebie może nie dziwić, ale mnie tak. :))) Masz duże krakowskie cmoki od serca. :)

report |

Ame,  

Miradoro... z uznaniem... :-)))

report |

Miladora,  

Serdeczne dzięki, Ame. :))) Buźka i dobrego :)

report |

hossa,  

o proszę :) fajnie daj znać, kiedy i gdzie będziesz promować tomik w Krakowie:)

report |

Miladora,  

Na pewno dam znać, Hosia Hossanno. :))) I pokażę zdjęcie na Trumlu, gdy tylko się ukaże. :) Buźki nieustające, kochana. :)

report |

issa,  

kikwiatpu dla Ciebie, Mil:)

report |

Miladora,  

Kipuniu - a co z tym Krakowem? :))) Wino Ci chcę postawić przecież. :) Milowe buziaki dla Ciebie. :)

report |

Dany,  

Gratuluję Miladoro. W zeszłym roku, jak byłam u Szelki, to pokazywała mi Twoje wiersze. Między innymi, dlatego zachęcała mnie do przyjścia na ten portal,że jest tu wiele fajnych, ciekawych autorów, których warto poczytać. :))) Wiem, jak to jest, znam to uczucie, gdy trzyma się swój tomik w ręku. Dlatego jeszcze raz gratuluję. :)))

report |

Miladora,  

Dzięki, Dany. :))) Wprawdzie ja już trzymałam w ręce własną książkę, ale to nie były wiersze, co do których zawsze miałam wrażenie, że ciągle kogoś gonię i zawsze jestem w tyle, więc przypuszczam, że ten tomik przyprawi mnie o niedowierzające zdziwienie. :))) Buziaki i dobrego :)

report |

Marcin Martinez Rogalski,  

Ciekawa rzecz...ja mam też taki materiał na tomik... Myślisz, że gdybym posłał projekt to może ktoś by się zainteresował?

report |

Miladora,  

Marcinie - po prostu musisz zacząć próbować. :) Wysyłać do wydawnictw i czekać na odpowiedź. Wybieraj te, które nastawione są bardziej na poezję, nie na prozę. A ja życzę Ci powodzenia, bo czasem ono przychodzi zupełnie niespodziewanie. Dobrego :)

report |

Alutka P,  

Przyjmij szczere gratulacje - jestem z Ciebie dumna - Milaczku :)

report |

Miladora,  

Dziękuję, Alaczku. :))) I myślę, że doczekam się także Twojego tomiku. ;) Tylko zacznij próbować. Buziaki :)

report |

Alutka P,  

Jakoś mnie nie ciągnie :) buź

report |

bosonoga,  

Cieszę się Miła Dorko i szczerze gratuluję! A że bez własnych nakładów finansowych i na dodatek z poezją rymowaną, to sukces tym większy :-) Twoje wiersze musiały naprawdę oczarować wydawcę. Wcale się zresztą temu nie dziwię :-)

report |

Miladora,  

Nie mam pojęcia, Boseńka, jak mi się to udało. :))) W ogóle nie znałam tego wydawnictwa, więc to była naprawdę niespodzianka. Dzięki, kochana, z buziakami na dobry dzień. :)

report |

Szafranka,  

Miladora, GRATULUJĘ. Jak sie udało? To oczywiste wg mnie, mądrzy ludzie poznali się na Talencie. Wiedzieli co robią. Bez nakladów finansowych? Jak "rodzic" ma brać pieniadze od " własnego dziecka" sukcesu:) Czekam na tomik. Mogę na niego liczyć Miladora?

report |

Miladora,  

Dzięki, Szafranko. :))) Pewnie, że możesz liczyć. :) A jak wyjdzie, to zrobię zdjęcie i pokażę tak samo, jak Gabrysia i Leszek. Buziaki serdeczne. :)

report |

Leszek Sobeczko,  

Miala - wiedziałem, że dasz się skusić, ba, byłoby grzechem nie; pamiętaj o hanysie, jak się ukaże koniecznie z buziacznym autografem; pozdrówka spod hołdy

report |

Miladora,  

Zawsze pamiętam o Hanysie. :))) No bo jak miałabym krajana zapomnieć. ;) Buziaki i dobrego. :)

report |

Miladora,  

Muszę się niestety wpisać, bo sprawdzam, czy nowy avatar się ukazuje. :))) A przy okazji pozdrawiam wszystkich. :)

report |

sisey,  

Czuję się pozdrowiony. Avatr działa. Over. Niestety?!

report |

Miladora,  

Czuj się nawet bardzo serdecznie pozdrowiony, Bracie. :)))

report |

ratienka,  

Wybacz Miluś, że tak późno (nie zaglądałam), nie wiedziałam a może przegapiłam tę wiadomość... Najszczersze gratulacje! I serdeczny uścisk oraz buziak, cmoooook!

report |

Miladora,  

Żaden problem, Ratuś - jak co, jest wszystko w profilu pod "moje książki". :)))

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1