26 december 2014

ludzie do siebie mówią językami wielu

tylko wydajemy się - mnożąc -  szczęśliwi.
w żłobie leży żeby innym było wygodnie,
że popatrz dziecko, ja się chyba bardziej
staram, a taka matka boska mogłaby
więcej, dlaczego tylko brud, smród i
koryto. piąta rano, idę ulicą, za chwilę
świt roztrzaska mi głowę, ale jeszcze
ciemno. pierwszy mróz przełamuje
się z ciszą. tylko wtedy dobrze czuję.
moje serce nie śpi nigdy, a wydaje się,
że kiedy wychodzę i ono rusza w rytmie
- przecież musi być dobrze.
szósta. nie mierzę więcej ponad tę chwilę.
po prostu jestem i nie ma w tym planów
na przyszłość. krok jest pójściem dalej
ale i krok może pozwolić nam wrócić.


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 7 | rating: 0/11 | report | add to favorite

Comments:

Janusz38,  

Świetne!!!!! . a matka boska mogłaby więcej... tylko wydajemy się mnożyć szczęśliwi... pierwszy mróz przełomie się z ciszą ... Nie wiem czemu przypomniała mi się piosenka Confiteor Stachury? Pozdrawiam i Wesołych wciąż jeszcze trwających świąt :)

report |

Istar,  

Dziękuję Januszu :) I chyba już śmiało można zacząć: Szczęśliwego Nowego Roku :)

report |

LadyC,  

mocne

report |

mua,  

pierwsze zdanie?? to zależy = kupujesz czy sprzedajesz ??? ,aaalee jeśli mnożysz z otwartym sercem to wiesz ;)))) a reszta ?? Mroczne polskie paradygmaty malkontenctwa nabyte z genami, aaaleee wszystko da się ...ponoć ( prócz włożenia glolemu stówy do kieszeni , aaaleee można mu do czoła przykleić = po co siem gupi rozbierał hehehhh ...a to juz pisałem kilkakrotnie = tak siem lubiem wymondrzyć , aaaleee nawet kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje siem ponoć prawdą heheheheh ) pozdro i dobrego w święta i poza ;)))

report |

Istar,  

ech mua, mua :)

report |

Bazyliszek,  

wielka:))))

report |

Istar,  

niewiadoma Bazyliszku, niewiadoma :)

report |other poems: pewnego dnia, pewnej nocy, ..., kiedy, nie zdarzy się nic, ..., niestrudzona, zawróceni, oddalenie, słowa, marz, ..., słowo na nie, ..., ..., ..., Sobota w tym tygodniu., ..., ..., Jeszcze będzie, Westchnienie, Tęsknota, Obecność, bukiety, coś optymistycznego, fff, ..., Przed Wigilią, Pogrzeb, ..., ..., ....., ..., ..., ..., prowokacja, ..., ludzie wierzą tylko przez doświadczenie czułości, ..., piersi matki, wiersz w kilku słowach, słowa, ..., deus ex machina, ..., do wszystkich którzy myślą że nie umarłam, ..., ..., ..., ..., ...., ...., zgubiłam etui na szminkę, ...., ...., ludzie do siebie mówią językami wielu, ...., Nes, jednak ich nie nazywam, ...., ...., ...., ...., ...., ...., ...., ...., ...., ciszej nie mogę, ...., ...., ..., ..., ..., ...., boję się milczeć żeby nie pisać., jutro zgaśnie światło, dziękuję, ..., w moim niebie będzie spokojnie, ..., ..., gdyby ktoś pytał, lata policzone, niepisanie, ..., ..., widzisz tyle na ile pozwala ci spojrzeć, migawka, ludzi nie wiążą obietnice., pustek, już tylko tyle, do kobiet, pudełko z pamiątkami, głupia, przyszła śmierć i zabrała, nie sen, gdyby nie miał skrzydeł, już tylko słychać, ..., starzeję, wszystko we mnie czeka., ten sam, to wszystko, mogę o nas pomyśleć, ..., jestem jak włókno, ..., za serce i wrażliwość, skakanka, kwestia wiary, nie mamy czasu szukać, dwadzieścia pięć lat, hej mała, bądźcie, przystań, dzień dziecka, stypa, Piotr wraca do kraju, nie tytułuje się łez, tik tak, dwa wiersze na raz, przyśnij się, nic nie wiesz, tak, chcę, zostań, opis, obejrzyj się, niespotkanie, pooranek, szare dusze nie idą do Boga., nikt nie czeka, bez przekwita., sztuczne kwiaty, choroba, refleksja, czyj ten żal, boję się, że umrę nie z miłości, sens, czytam, już tylko one, nie bójcie się moich wierszy, kim jestem, wiersz, który ujawnia, wiersz, który chowam, ***, rozdrażnienie, otwarcie, sztafeta, odpowiedź, koniec końców, nie rosnę,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register