9 may 2011

wilgotność żaru

celebruję gorączkę strupów
zbyt szybko odejdą
ciekawe co robisz ze mną pod paznokciami
już wróciłaś do wyuczonej pozy
choć jeszcze się śmiejemy
rozmawiamy
każde o sobie


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/5 | report | add to favorite

Comments:

agnieszka_n,  

Ciekawy! O miłości- inaczej... Popraw orta wróciłaś* Pozdrawiam :)

report |

Wieśniak M,  

Dzięki.............aż się zaczerwieniłem ( wruciłem????) :))))

report |

Kasiaballou vel Taki Tytoń,  

msz "lecz" do wyuotowania. może "wilgotne krzesiwo"? niby się pocierali, jednak z różnym skutkiem - ona ma go nawet pod paznokciami, on celebruje strupy i teraz coś nie iskrzy. skupieni na sobie - każde na swoim patyczku. to jest dobry kurs, Wiesiek. in plus.

report |

Wieśniak M,  

Może : punk styczności?....Dzięki Kasiu :)

report |

Kasiaballou vel Taki Tytoń,  

masz super tytuł , brawo:)

report |

Wieśniak M,  

Tak dzięki. Troszkę zapożyczyłem od "może" ;)

report |

Ame,  

są zadrapania, są strupy, są paznokcie, jest rozdźwięk...to może - Zapałki..., któraś się wypaliła na pewno....;-)))

report |

Wieśniak M,  

są jak ogień i wiatr. Wybuchają na chwilę i potem milczą. Uzależnieni od siebie, od tej chwili po której strupy ;)

report |

harita,  

"rozmawiamy każde o sobie"- grejt puenta, men;) tylko dlaczego "Wieśniak M"? Wieśniaki nie piszą tak dobrych wierszy. Chyba.

report |other poems: zawierzony madce boskiej, ..a miał może jeszcze zęby?, liryka wnętrz, Wilburny, nieco syzyfowy, przełomowy, tęsknot przednówkowy, erotyk narodowy z lokowaniem produktu, archeowarszawski, uliczny, Tomkowi, Wierszyk do szkół pdst., wierszyk inspirowany twórczością mi-styka Rymkiewicza, wierszyk refluksyjny, huuu huuu haaa, Chodźmy do stajenki - bajka niewyklęta dla dzieci, wszelkie podobieństwa przypadkowe, MG 42, Światowe Dni Odzieży, jak wieś z ob.wieszczem, ukryta opcja, pamiątki z Wenecji, na choinkę mu taki prezent, re-sortowy, jakieś plany na jesień?, osąd kapturowy, karą darz jana, po miedzy, RODNAP, nasz kandydat, pank rólik, zwykłe przypadki psa fafika, intermarsze, życie z dreszczykiem pod starym prykiem, "wielka radocha przy pisaniu wierszyków dla..."- Aśćce, !!! z ostatniej chwili!!!, www.babcia.pl, cyborgi, że niby taki społecznie zaangażowany i nad wodą, styczspac, zdrowy wyrób limerykopodobny, party tura, dzynglobal dzynglobal..., noelogizmy, do szybkiego czytania, pamiątki z urwanych filmów, zadyszki, w ramach dialogu, kampania jesienna, dzień dobry, bajka też, jaskółka, ta sama jesień, bajeczka o ciśnieniu, translatyk, linowy, derudne bajdury, do kąta, ...jest wielki, oda do chmurki dymku z papierosa, "o odbiorze rzeczy" *, pełne magazynki, w pewnych kręgach, orety krymskie, buten tag, koszyk świadczeń, tuiterazm, maj day, końskie życie, stroiciel, z nadzieją ku niebu, o stawianiu kropek, wierszyk symbiotyczny, ech droga Ananke..., wiosna co ze snu się budzi, wariacja na pola rażenia, w mini, wielka mi gracja, barda z barci opowieści, białowiersz, e-day, trzy muzy, o zabawie ptaszkiem, ciśnienie, ...i po ptakach, bohaterek nie na miarę, ...powiedz Europie, zawsze to jakoś z górki, gniot dla niewymienionej, od...wilż, białe noce, kasaiku, złoto dla astrit, Do roty!, drag on błędny, Kamilowi, pamiątki, tripatinek, kar nawałowy, piąte życie, my anonimowi a....coś tam, [księga dojścia] - Gender, zżyczam to z siebie:), dychotemia, nie umierajmy nadziei, słów tyle co pod palcami, o maggi świąt, zastępstwo procesowe, podpierniczony u Ani, po byt, z pamiętnika kibica lokalnej drużyny, se przyświecam, ukołysanka, jakby co - to o budowie komórki będziemy, w inercji zmiany, bajeczka w scenerii leśnej wśród paproci o lisku chytrusku i małej koci, na pole on, misz mariaż, saga o misiu, 11 listopada, ludzkie zmartwienie, wstań i daj wstać, niech wżdy, dziennik ale noszący znamiona wiersza, forpocztówka, foto synteza, bezosobowy, punkt odniesienia, liryk plastyczny, na Rezeba, pacman, hyc, apel poległych, toccata..., jedyna we wszechnecie, przyjęcie za piętnaście dwunasta, zwykli inaczej, proszę nie regulować czytelników, gafy z szafy, z punktu g do..., z uwagi na.., wronin, objaw ja nie, jakiego nie znacie, udzienny, gra muzyka, pogłos, ogar, limeryda śmieciowa, teo logiczny,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register