11 july 2012

koń jaki jest

koń jako temat dość oklepany
ruszył z kopyta w świat
zawiózł kaganki totemy
młodzieży ciekawej kwiat
przywiózł herbatę i mirrę
chwałę cholerę i śmierć
za wyczesaną grzywę
i dla idei
 
jeść
 
 


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 17 | report | add to favorite

Comments:

Magdala,  

jeść jak jego sierść. wyczesany :*

report |

Wieśniak M,  

:)))- Witaj Magdo:)))- pozdrowienia z obozu pracy i wypoczynku;))))

report |

Magdala,  

witaj Słońce :*

report |

Wieśniak M,  

słońce za chmurą grzeje księżyce/ a ja przez deszcze skubańca nie widzę;)))

report |

Miladora,  

Zgrabnie, Wuniek. :))) No i wszystko na biednego konia. ;) A wiesz, że zamiast totemów, jakoś mi się przeczytało "kajdany"? ;) Konkwistadorzy mi się przypomnieli, a zarazem historia koni appaloosa. No to dobrego :)

report |

Wieśniak M,  

o piękna chwilo- trwaj- jest Milo :))- przybiegła do konia/ dziewczyna przybiegła do konia/ z naręczem ach! świeżej trawy w dłoniach/ i koń się uśmiecha/ i strzyga uszami/ dziewczyna naręczem ach naręczem mami/ wyciąga za zmysły i pędzi na łąki/ chodź ze mną koniku - pozbijamy bąki:)))- wierszyk oczywiście bez związku:))- a co do konkwistadorów to i ja miałem ich przed oczami, choć i osadników ciągnących na zachód przez terytoria indian:))- pozdrawiam:)))

report |

Jerzy Woliński,  

w takim wydaniu, galopem czytany:)

report |

Wieśniak M,  

:))) koniu bije dzwon:))))

report |

sisey,  

Towarzysz Mirra ujeżdżał baktriany, szczególnie jeden model - ok 120 litrów, klima, 4WD. Tylko ktoś ze stajni angloarabów mógł tak przekręcać historię. Ihhhaa!

report |

Wieśniak M,  

nie doceniasz koników przewalskiego ;))))

report |

sisey,  

Jako taborety, owszem.

report |

Wieśniak M,  

:)))- to koń na miarę naszych marzeń:)))

report |

Slawrys,  

szkoła ujeżdżania..... całkiem całkiem efektowna :)

report |

Wieśniak M,  

Dziękuję Sławku:))- pozdrawiam:))

report |

sisey,  

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, ze autostradę budujesz: jak nie konie to piasek. Następny będzie o koleinach, zgaduję. :)

report |

Wieśniak M,  

no to proszę:)))- przyszedł czas na zosię na hanię na krysię/ irmina po obiedzie zabawia się z krzysiem/ na siłę pcha się gienia- bez żadnej przyczyny-/ bowiem wszyscy wiedzą że teraz kolej iny;))

report |other poems: nieco syzyfowy, przełomowy, tęsknot przednówkowy, erotyk narodowy z lokowaniem produktu, archeowarszawski, uliczny, Tomkowi, Wierszyk do szkół pdst., wierszyk inspirowany twórczością mi-styka Rymkiewicza, wierszyk refluksyjny, huuu huuu haaa, Chodźmy do stajenki - bajka niewyklęta dla dzieci, wszelkie podobieństwa przypadkowe, MG 42, Światowe Dni Odzieży, jak wieś z ob.wieszczem, ukryta opcja, pamiątki z Wenecji, na choinkę mu taki prezent, re-sortowy, jakieś plany na jesień?, osąd kapturowy, karą darz jana, po miedzy, RODNAP, nasz kandydat, pank rólik, zwykłe przypadki psa fafika, intermarsze, życie z dreszczykiem pod starym prykiem, "wielka radocha przy pisaniu wierszyków dla..."- Aśćce, !!! z ostatniej chwili!!!, www.babcia.pl, cyborgi, że niby taki społecznie zaangażowany i nad wodą, styczspac, zdrowy wyrób limerykopodobny, party tura, dzynglobal dzynglobal..., noelogizmy, do szybkiego czytania, pamiątki z urwanych filmów, zadyszki, w ramach dialogu, kampania jesienna, dzień dobry, bajka też, jaskółka, ta sama jesień, bajeczka o ciśnieniu, translatyk, linowy, derudne bajdury, do kąta, ...jest wielki, oda do chmurki dymku z papierosa, "o odbiorze rzeczy" *, pełne magazynki, w pewnych kręgach, orety krymskie, buten tag, koszyk świadczeń, tuiterazm, maj day, końskie życie, stroiciel, z nadzieją ku niebu, o stawianiu kropek, wierszyk symbiotyczny, ech droga Ananke..., wiosna co ze snu się budzi, wariacja na pola rażenia, w mini, wielka mi gracja, barda z barci opowieści, białowiersz, e-day, trzy muzy, o zabawie ptaszkiem, ciśnienie, ...i po ptakach, bohaterek nie na miarę, ...powiedz Europie, zawsze to jakoś z górki, gniot dla niewymienionej, od...wilż, białe noce, kasaiku, złoto dla astrit, Do roty!, drag on błędny, Kamilowi, pamiątki, tripatinek, kar nawałowy, piąte życie, my anonimowi a....coś tam, [księga dojścia] - Gender, zżyczam to z siebie:), dychotemia, nie umierajmy nadziei, słów tyle co pod palcami, o maggi świąt, zastępstwo procesowe, podpierniczony u Ani, po byt, z pamiętnika kibica lokalnej drużyny, se przyświecam, ukołysanka, jakby co - to o budowie komórki będziemy, w inercji zmiany, bajeczka w scenerii leśnej wśród paproci o lisku chytrusku i małej koci, na pole on, misz mariaż, saga o misiu, 11 listopada, ludzkie zmartwienie, wstań i daj wstać, niech wżdy, dziennik ale noszący znamiona wiersza, forpocztówka, foto synteza, bezosobowy, punkt odniesienia, liryk plastyczny, na Rezeba, pacman, hyc, apel poległych, toccata..., jedyna we wszechnecie, przyjęcie za piętnaście dwunasta, zwykli inaczej, proszę nie regulować czytelników, gafy z szafy, z punktu g do..., z uwagi na.., wronin, objaw ja nie, jakiego nie znacie, udzienny, gra muzyka, pogłos, ogar, limeryda śmieciowa, teo logiczny, polecentryczny, tanigiryk warszawski, w kierunku koła, dorwany,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register