ciemność
och jakaż to nostalgia
budzi mnie o zachodzie
umyłem zęby jak co rano
drapiąc ból głowy po jajkach
ubrałem wczorajszy wstyd
i po rozwianych okruchaci godności
dochodziłem do siebie
mając nadzieje zgubić się
gdzieś po drodzę
gubienie się wychodzi mi najlepiej , nawet nadziei nie potrzebuję :)
zgłoś