rzadko spotykane ujęcie, zwykle widziałam z profilu, więc Twoje mnie ożywczo zaskoczyło, i pomysł na pocztówkę fajny, jedyna wątpliwość co do połączenia, to, szczerze mówiąc w tekście wolałabym bez rymu, jakoś mi do takiego obrazu rym nie bardzo pasuje; mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam, pozdrawiam :)
przecież widzisz sama, Aniu, jak bardzo wczytuję się w Twoje komentarze. Rym mój był dziełem, zwykłego przypadku i jakoś nie udało mi się go w locie czymkolwiek zastąpić. WYCZYTAŁEM nawet iż jest on na czarnej liście rymów 'zakazanych'. Odczucie Twoje jest moim i pozostaje mi tylko naprostować. I zrobię to na pewno jeśli powrócę myślą do myśli tu wyrażonej. I dziękuję jak zawsze Aniu :)
ekspertem się okazałaś, deRuda ;) Dzięki, dzięki stokrotne. Z homeopatycznym dotykiem ApisTaur'a, dopiąłem guzik złoty :) Poprawię chętnie coś czego czasem nie widzę a czuję że uwiera :)
Widzę tragedię ludzką, którą ująłeś zgrabnie słowem, ApisTaur :) Z tych mniej sakralnych a tematycznie zbliżonych podziwiałem ostatnio rzeźbę obrazującą tragedię Adama i Ewy w obliczu śmierci ich syna Abela.
tak, swoją drogą:) bez linek z haczykami zależności / ośmiorniczki kotwiczki to w lewo, to w prawo, do góry i w dół, byle szereg pacynek na kiepsko oświetlonych deskach podskakiwał w drętwym rytmie płytkich jak kałuża pytań. Sorki Damianie, tak mi się. / Wracając do zdjęcia - podoba mi się.
cóż zawsze przedkładałam walory wewnętrzne nad te zmyslowe, zwłaszcza w przypadku fotografów, mogę mieć tylko nadzieję, że nie jesteś zielony, na kwestiach wizualnych kończąc:):)
podoba mi się to ujęcie, fajne obramowanie dla rzeźby znalazłeś :)
zgłoś
niewidoczne czasem uwagę przykuwa ;) - odbieranie tym trzecim okiem ;)
zgłoś
rzadko spotykane ujęcie, zwykle widziałam z profilu, więc Twoje mnie ożywczo zaskoczyło, i pomysł na pocztówkę fajny, jedyna wątpliwość co do połączenia, to, szczerze mówiąc w tekście wolałabym bez rymu, jakoś mi do takiego obrazu rym nie bardzo pasuje; mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam, pozdrawiam :)
zgłoś
przecież widzisz sama, Aniu, jak bardzo wczytuję się w Twoje komentarze. Rym mój był dziełem, zwykłego przypadku i jakoś nie udało mi się go w locie czymkolwiek zastąpić. WYCZYTAŁEM nawet iż jest on na czarnej liście rymów 'zakazanych'. Odczucie Twoje jest moim i pozostaje mi tylko naprostować. I zrobię to na pewno jeśli powrócę myślą do myśli tu wyrażonej. I dziękuję jak zawsze Aniu :)
zgłoś
a może po prostu: fasady domów ulic/ znaczyły kroków drogę/ z otchłani szczelin murów/ wzrok wabiły relikty :))
zgłoś
choć w sprawach słowa nie jestem zbyt kompetentnym doradcą :)))
zgłoś
ekspertem się okazałaś, deRuda ;) Dzięki, dzięki stokrotne. Z homeopatycznym dotykiem ApisTaur'a, dopiąłem guzik złoty :) Poprawię chętnie coś czego czasem nie widzę a czuję że uwiera :)
zgłoś
ano nawet jak zegar nie chodzi, to dwa razy na dobę czas dobry pokaże :) to i ja tak hehe też mi się od czasu do czasu coś uda :)
zgłoś
też chcę być czasem zegarem ;)
zgłoś
czasem chce być czasem, bo czas to sprytna bestia :)
zgłoś
nie zmuszaj mnie teraz do myślenia, deRuda ;) - noc chcę mieć bez czasowych chimer :)
zgłoś
i słusznie bo najważniejsze jest tu i teraz :)
zgłoś
o ile tak ktoś potrafi - tu i teraz, podobno najlepsi mistrzowie zen nawet do końca nie wiedzą jak ten stan osiągnąć
zgłoś
ale można próbować :)
zgłoś
do bólu, aż zmiękną stawy
zgłoś
jak kto potrzebuje do bólu, to czemu nie :)
zgłoś
wiesz , są tacy co uważają że bez bólu nie można pojąć, co to miłosierdzie czyli pieta chyba o ile dobrze kojarzę
zgłoś
ale to "g" prawda
zgłoś
pewnie są i tacy i inni. miłosierdzie, dla mnie, to trudne słowo do wytłumaczenia, jeszcze trudniejsze do zastosowania
zgłoś
hmoże kiedyś Ci je wytłumaczę jak przyjdzie odpowiedniejsza na to pora
zgłoś
jak przyjdzie odpowiednia pora to może zrozumiem, ale pewności nie mam :)
zgłoś
udany powrót:)
zgłoś
Kroczę jak bocian i łapię żabki na zdjęciach, Jerzy :)
zgłoś
nie boga czy mesjasza / na swych kolanach trzyma / matka rozpaczać może tylko / nad losem swojego syna //
zgłoś
Widzę tragedię ludzką, którą ująłeś zgrabnie słowem, ApisTaur :) Z tych mniej sakralnych a tematycznie zbliżonych podziwiałem ostatnio rzeźbę obrazującą tragedię Adama i Ewy w obliczu śmierci ich syna Abela.
zgłoś
a gdzież to takie relikty?
zgłoś
W Warszawie, Haniu :)
zgłoś
ciekawe ujęcie i kolory piękne:)
zgłoś
tak mi się ukazała, gdy szedłem ulicami Twego miasta, Aśćka :)
zgłoś
Moje miasto a w nim...
zgłoś
swoją drogą:)
zgłoś
tak, swoją drogą:) bez linek z haczykami zależności / ośmiorniczki kotwiczki to w lewo, to w prawo, do góry i w dół, byle szereg pacynek na kiepsko oświetlonych deskach podskakiwał w drętwym rytmie płytkich jak kałuża pytań. Sorki Damianie, tak mi się. / Wracając do zdjęcia - podoba mi się.
zgłoś
pacykujesz słóweczkami, Aśćka. Tylko się nie krępuj :) słucham czytam sam nie wiem jak ;)
zgłoś
a co w Twym mieście bo słowa jakby znane? :)
zgłoś
http://www.youtube.com/watch?v=ePNUSmH3dMI
zgłoś
Niemen, Sen o Warszawie
zgłoś
na końcu ciebie most do ja brzegu otwarta dłoń - na razie tyle:) to przez te mosty! ;)
zgłoś
wysłuchałem czego nie rozumiałem przed laty. Dojrzewam dłużej od sera francuskiego ;)
zgłoś
cóż zawsze przedkładałam walory wewnętrzne nad te zmyslowe, zwłaszcza w przypadku fotografów, mogę mieć tylko nadzieję, że nie jesteś zielony, na kwestiach wizualnych kończąc:):)
zgłoś
zachowałem w sobie świeżość najbielszego sera z kozy, Aśćka :) Czy można jednak polegać tylko na swej własnej ocenie? ;)
zgłoś
nie wiem, bo ja się jak widać głównie mijam:)
zgłoś
PS a kozi serek mniam w Zakopcu, Zakopcu:)
zgłoś
nie pomyśl tylko że w mijanki wierzę ;) W końcu znalazłaś jeden gatunek sera który lubisz. Nie jest tak najgorzej z Tobą ;)
zgłoś
Mosci Paradoksie od Mniam serkow dobranoc!:)
zgłoś
'dobranoc' ma coś z nożyc. Bez nich chwila trwa wieczność ;)
zgłoś
dobre i dobranoc kiedy siada prąd;)
zgłoś
do przemyśleń
zgłoś
oby nie nurtowały ... Zoi
zgłoś
do pasyjnych refleksji Damianie. Pozdrawiam :)
zgłoś
pozdrowienia którym noc nie przeszkodzi by ich barwy odebrać :) Zoi
zgłoś
Damianie / zamień słówko 'ulic' / na 'ulice' / i będzie git //:-)
zgłoś
bardzo chętnie, ApisTaur :) Zmienię nocą. Chciałbym też opinię Ani usłyszeć. Twoja sugestię 'kupuję' ;)
zgłoś
Ania kiwa głową :) propozycja Apisa w połączeniu z pomysłem deRudej - tak :) pozdrawiam Damianie :)
zgłoś
Aniu, ruch głowy Twej jak aprobata wahadła zegara. Tik tak dziękuję :)
zgłoś
wpadłam żeby zobaczyć :) i jest super
zgłoś
ramiona mam wytrzymałe, Aniu ;)
zgłoś
Zagadkowo mówisz, albo ja już jestem za mało lotna o tej porze :)
zgłoś
to tylko w związku z wyrażeniem: wpaść w ramiona (dla przykładu) :)
zgłoś
:) ach, mnie chyba częściej się przydarza do kompotu :)
zgłoś
to jeszcze bardziej zabawnie, Aniu :)
zgłoś
czasem podążamy dziwną drogą, choć dostępna jest i ta dla wszystkich.. ważne, aby dojść..
zgłoś
gdy droga bez celu nowe sobą stwarza ;)
zgłoś
droga bez celu jest jak zamiar bez motywacji ( z przyp. ast.)
zgłoś
zamiar bez motywacji dziwnie to zabrzmiało ;)
zgłoś
dziwnie? to jest właśnie tak "gdy droga bez celu" to nie wiadomo po co i na co cokolwiek i gdziekolwiek
zgłoś
lubię czasem drogę bez wyraźnego celu :)
zgłoś