rzadko spotykane ujęcie, zwykle widziałam z profilu, więc Twoje mnie ożywczo zaskoczyło, i pomysł na pocztówkę fajny, jedyna wątpliwość co do połączenia, to, szczerze mówiąc w tekście wolałabym bez rymu, jakoś mi do takiego obrazu rym nie bardzo pasuje; mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam, pozdrawiam :)
przecież widzisz sama, Aniu, jak bardzo wczytuję się w Twoje komentarze. Rym mój był dziełem, zwykłego przypadku i jakoś nie udało mi się go w locie czymkolwiek zastąpić. WYCZYTAŁEM nawet iż jest on na czarnej liście rymów 'zakazanych'. Odczucie Twoje jest moim i pozostaje mi tylko naprostować. I zrobię to na pewno jeśli powrócę myślą do myśli tu wyrażonej. I dziękuję jak zawsze Aniu :)
ekspertem się okazałaś, deRuda ;) Dzięki, dzięki stokrotne. Z homeopatycznym dotykiem ApisTaur'a, dopiąłem guzik złoty :) Poprawię chętnie coś czego czasem nie widzę a czuję że uwiera :)
Widzę tragedię ludzką, którą ująłeś zgrabnie słowem, ApisTaur :) Z tych mniej sakralnych a tematycznie zbliżonych podziwiałem ostatnio rzeźbę obrazującą tragedię Adama i Ewy w obliczu śmierci ich syna Abela.
tak, swoją drogą:) bez linek z haczykami zależności / ośmiorniczki kotwiczki to w lewo, to w prawo, do góry i w dół, byle szereg pacynek na kiepsko oświetlonych deskach podskakiwał w drętwym rytmie płytkich jak kałuża pytań. Sorki Damianie, tak mi się. / Wracając do zdjęcia - podoba mi się.
cóż zawsze przedkładałam walory wewnętrzne nad te zmyslowe, zwłaszcza w przypadku fotografów, mogę mieć tylko nadzieję, że nie jesteś zielony, na kwestiach wizualnych kończąc:):)
podoba mi się to ujęcie, fajne obramowanie dla rzeźby znalazłeś :)
report
niewidoczne czasem uwagę przykuwa ;) - odbieranie tym trzecim okiem ;)
report
rzadko spotykane ujęcie, zwykle widziałam z profilu, więc Twoje mnie ożywczo zaskoczyło, i pomysł na pocztówkę fajny, jedyna wątpliwość co do połączenia, to, szczerze mówiąc w tekście wolałabym bez rymu, jakoś mi do takiego obrazu rym nie bardzo pasuje; mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam, pozdrawiam :)
report
przecież widzisz sama, Aniu, jak bardzo wczytuję się w Twoje komentarze. Rym mój był dziełem, zwykłego przypadku i jakoś nie udało mi się go w locie czymkolwiek zastąpić. WYCZYTAŁEM nawet iż jest on na czarnej liście rymów 'zakazanych'. Odczucie Twoje jest moim i pozostaje mi tylko naprostować. I zrobię to na pewno jeśli powrócę myślą do myśli tu wyrażonej. I dziękuję jak zawsze Aniu :)
report
a może po prostu: fasady domów ulic/ znaczyły kroków drogę/ z otchłani szczelin murów/ wzrok wabiły relikty :))
report
choć w sprawach słowa nie jestem zbyt kompetentnym doradcą :)))
report
ekspertem się okazałaś, deRuda ;) Dzięki, dzięki stokrotne. Z homeopatycznym dotykiem ApisTaur'a, dopiąłem guzik złoty :) Poprawię chętnie coś czego czasem nie widzę a czuję że uwiera :)
report
ano nawet jak zegar nie chodzi, to dwa razy na dobę czas dobry pokaże :) to i ja tak hehe też mi się od czasu do czasu coś uda :)
report
też chcę być czasem zegarem ;)
report
czasem chce być czasem, bo czas to sprytna bestia :)
report
nie zmuszaj mnie teraz do myślenia, deRuda ;) - noc chcę mieć bez czasowych chimer :)
report
i słusznie bo najważniejsze jest tu i teraz :)
report
o ile tak ktoś potrafi - tu i teraz, podobno najlepsi mistrzowie zen nawet do końca nie wiedzą jak ten stan osiągnąć
report
ale można próbować :)
report
do bólu, aż zmiękną stawy
report
jak kto potrzebuje do bólu, to czemu nie :)
report
wiesz , są tacy co uważają że bez bólu nie można pojąć, co to miłosierdzie czyli pieta chyba o ile dobrze kojarzę
report
ale to "g" prawda
report
pewnie są i tacy i inni. miłosierdzie, dla mnie, to trudne słowo do wytłumaczenia, jeszcze trudniejsze do zastosowania
report
hmoże kiedyś Ci je wytłumaczę jak przyjdzie odpowiedniejsza na to pora
report
jak przyjdzie odpowiednia pora to może zrozumiem, ale pewności nie mam :)
report
udany powrót:)
report
Kroczę jak bocian i łapię żabki na zdjęciach, Jerzy :)
report
nie boga czy mesjasza / na swych kolanach trzyma / matka rozpaczać może tylko / nad losem swojego syna //
report
Widzę tragedię ludzką, którą ująłeś zgrabnie słowem, ApisTaur :) Z tych mniej sakralnych a tematycznie zbliżonych podziwiałem ostatnio rzeźbę obrazującą tragedię Adama i Ewy w obliczu śmierci ich syna Abela.
report
a gdzież to takie relikty?
report
W Warszawie, Haniu :)
report
ciekawe ujęcie i kolory piękne:)
report
tak mi się ukazała, gdy szedłem ulicami Twego miasta, Aśćka :)
report
Moje miasto a w nim...
report
swoją drogą:)
report
tak, swoją drogą:) bez linek z haczykami zależności / ośmiorniczki kotwiczki to w lewo, to w prawo, do góry i w dół, byle szereg pacynek na kiepsko oświetlonych deskach podskakiwał w drętwym rytmie płytkich jak kałuża pytań. Sorki Damianie, tak mi się. / Wracając do zdjęcia - podoba mi się.
report
pacykujesz słóweczkami, Aśćka. Tylko się nie krępuj :) słucham czytam sam nie wiem jak ;)
report
a co w Twym mieście bo słowa jakby znane? :)
report
http://www.youtube.com/watch?v=ePNUSmH3dMI
report
Niemen, Sen o Warszawie
report
na końcu ciebie most do ja brzegu otwarta dłoń - na razie tyle:) to przez te mosty! ;)
report
wysłuchałem czego nie rozumiałem przed laty. Dojrzewam dłużej od sera francuskiego ;)
report
cóż zawsze przedkładałam walory wewnętrzne nad te zmyslowe, zwłaszcza w przypadku fotografów, mogę mieć tylko nadzieję, że nie jesteś zielony, na kwestiach wizualnych kończąc:):)
report
zachowałem w sobie świeżość najbielszego sera z kozy, Aśćka :) Czy można jednak polegać tylko na swej własnej ocenie? ;)
report
nie wiem, bo ja się jak widać głównie mijam:)
report
PS a kozi serek mniam w Zakopcu, Zakopcu:)
report
nie pomyśl tylko że w mijanki wierzę ;) W końcu znalazłaś jeden gatunek sera który lubisz. Nie jest tak najgorzej z Tobą ;)
report
Mosci Paradoksie od Mniam serkow dobranoc!:)
report
'dobranoc' ma coś z nożyc. Bez nich chwila trwa wieczność ;)
report
dobre i dobranoc kiedy siada prąd;)
report
do przemyśleń
report
oby nie nurtowały ... Zoi
report
do pasyjnych refleksji Damianie. Pozdrawiam :)
report
pozdrowienia którym noc nie przeszkodzi by ich barwy odebrać :) Zoi
report
Damianie / zamień słówko 'ulic' / na 'ulice' / i będzie git //:-)
report
bardzo chętnie, ApisTaur :) Zmienię nocą. Chciałbym też opinię Ani usłyszeć. Twoja sugestię 'kupuję' ;)
report
Ania kiwa głową :) propozycja Apisa w połączeniu z pomysłem deRudej - tak :) pozdrawiam Damianie :)
report
Aniu, ruch głowy Twej jak aprobata wahadła zegara. Tik tak dziękuję :)
report
wpadłam żeby zobaczyć :) i jest super
report
ramiona mam wytrzymałe, Aniu ;)
report
Zagadkowo mówisz, albo ja już jestem za mało lotna o tej porze :)
report
to tylko w związku z wyrażeniem: wpaść w ramiona (dla przykładu) :)
report
:) ach, mnie chyba częściej się przydarza do kompotu :)
report
to jeszcze bardziej zabawnie, Aniu :)
report
czasem podążamy dziwną drogą, choć dostępna jest i ta dla wszystkich.. ważne, aby dojść..
report
gdy droga bez celu nowe sobą stwarza ;)
report
droga bez celu jest jak zamiar bez motywacji ( z przyp. ast.)
report
zamiar bez motywacji dziwnie to zabrzmiało ;)
report
dziwnie? to jest właśnie tak "gdy droga bez celu" to nie wiadomo po co i na co cokolwiek i gdziekolwiek
report
lubię czasem drogę bez wyraźnego celu :)
report