21 grudnia 2013
grafika
Julie Su
trochę jak ET po resocjalizacji
zgłoś
Trochę przybyło tu i ówdzie ;)
:)
nie jestem wy-manga-jący / może gdzieś takie coś żyje / np. w wyobraźni? //:-)
Cóż, tak naprawdę jest to postać z komiksu, który czytałam ileś lat temu ;) Gdzieś mi się ta postać przypomniała i jakoś nie mogłam się powstryzmać, by jej nie narysować :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
trochę jak ET po resocjalizacji
zgłoś
Trochę przybyło tu i ówdzie ;)
zgłoś
:)
zgłoś
nie jestem wy-manga-jący / może gdzieś takie coś żyje / np. w wyobraźni? //:-)
zgłoś
Cóż, tak naprawdę jest to postać z komiksu, który czytałam ileś lat temu ;) Gdzieś mi się ta postać przypomniała i jakoś nie mogłam się powstryzmać, by jej nie narysować :)
zgłoś