21 grudnia 2013

grafika

Evelinea Erato
Evelinea Erato

issa
22 grudnia 2013 o 00:31

trochę jak ET po resocjalizacji

zgłoś

Evelinea Erato
22 grudnia 2013 o 00:36

Trochę przybyło tu i ówdzie ;)

zgłoś

issa
22 grudnia 2013 o 00:39

:)

zgłoś

ApisTaur
22 grudnia 2013 o 07:20

nie jestem wy-manga-jący / może gdzieś takie coś żyje / np. w wyobraźni? //:-)

zgłoś

Evelinea Erato
23 grudnia 2013 o 13:30

Cóż, tak naprawdę jest to postać z komiksu, który czytałam ileś lat temu ;) Gdzieś mi się ta postać przypomniała i jakoś nie mogłam się powstryzmać, by jej nie narysować :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się