jeśli tylko
3 grudnia 2023 o 15:41

pierzynki :)

zgłoś

Jaga
3 grudnia 2023 o 18:48

idzie mróz :)

zgłoś

kb
3 grudnia 2023 o 18:18

zima musi być

zgłoś

Jaga
3 grudnia 2023 o 18:49

musi, i bez wątpienia, bez niej klimat się zmienia :)

zgłoś

violetta
3 grudnia 2023 o 19:39

Cieplutko:)

zgłoś

Jaga
3 grudnia 2023 o 19:40

Śnieg otula i chroni przed mrozem :)

zgłoś

Eva T.
4 grudnia 2023 o 10:05

Dzisiaj w nocy i u mnie zasniezylo. Brrr! :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się