3 grudnia 2023
fotografia
Opowieści z zimy
pierzynki :)
zgłoś
idzie mróz :)
zima musi być
musi, i bez wątpienia, bez niej klimat się zmienia :)
Cieplutko:)
Śnieg otula i chroni przed mrozem :)
Dzisiaj w nocy i u mnie zasniezylo. Brrr! :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
pierzynki :)
zgłoś
idzie mróz :)
zgłoś
zima musi być
zgłoś
musi, i bez wątpienia, bez niej klimat się zmienia :)
zgłoś
Cieplutko:)
zgłoś
Śnieg otula i chroni przed mrozem :)
zgłoś
Dzisiaj w nocy i u mnie zasniezylo. Brrr! :)
zgłoś