::

::

[wszystko i nic]

jeśli tylko
30 września 2016 o 11:04

młode..

zgłoś

supełek.z.mgnień
30 września 2016 o 11:05

Może dlatego... odważniejsze (?)

zgłoś

Ananke
30 września 2016 o 22:56

świetne! podoba mi się pomysł, kadr i miękkość

zgłoś

supełek.z.mgnień
1 października 2016 o 23:45

Dziękuję.

zgłoś

Rafał Muszer
27 października 2016 o 06:53

Fotografia zaangażowana.

zgłoś

supełek.z.mgnień
27 października 2016 o 21:48

Możliwe. [Chociaż powstała jako ''efekt uboczny'' innego projektu.]

zgłoś

Rafał Muszer
10 grudnia 2016 o 11:44

Połowa dobrych rzeczy to efekt uboczny. Byłoby to za proste gdyby wszystko się dało wymyślić.

zgłoś

supełek.z.mgnień
13 grudnia 2016 o 12:24

Albo przewidzieć.

zgłoś

ApisTaur
27 października 2016 o 23:27

czasem jesteśmy więźniami własnej woli / nim zdamy sobie sprawę z tego / że są inne wyjścia //

zgłoś

supełek.z.mgnień
2 listopada 2016 o 09:55

Tak. Dobrze ujęte, Apis. Dziękuję.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się