30 września 2016
fotografia
::
młode..
zgłoś
Może dlatego... odważniejsze (?)
świetne! podoba mi się pomysł, kadr i miękkość
Dziękuję.
Fotografia zaangażowana.
Możliwe. [Chociaż powstała jako ''efekt uboczny'' innego projektu.]
Połowa dobrych rzeczy to efekt uboczny. Byłoby to za proste gdyby wszystko się dało wymyślić.
Albo przewidzieć.
czasem jesteśmy więźniami własnej woli / nim zdamy sobie sprawę z tego / że są inne wyjścia //
Tak. Dobrze ujęte, Apis. Dziękuję.
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
młode..
zgłoś
Może dlatego... odważniejsze (?)
zgłoś
świetne! podoba mi się pomysł, kadr i miękkość
zgłoś
Dziękuję.
zgłoś
Fotografia zaangażowana.
zgłoś
Możliwe. [Chociaż powstała jako ''efekt uboczny'' innego projektu.]
zgłoś
Połowa dobrych rzeczy to efekt uboczny. Byłoby to za proste gdyby wszystko się dało wymyślić.
zgłoś
Albo przewidzieć.
zgłoś
czasem jesteśmy więźniami własnej woli / nim zdamy sobie sprawę z tego / że są inne wyjścia //
zgłoś
Tak. Dobrze ujęte, Apis. Dziękuję.
zgłoś